FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Share

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:41

  Un kam nji pytje per g unti girl : E kujt esht ajo kapelja qe ke dal ne foto Suspect ?????????????????
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by g-unit girl on 17.06.08 12:20

  iiiiiiii sa i keqe miii lol!
  e jotja miii e jotja Very Happy:D

  a mund te me ndihmoni te di se kush ben pjese ne staf pervec el_ninjos qe e njoh Very Happy ???
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 17.06.08 13:45

  un
  ai_cuni_atjea-->administrator
  dhe snowhite-->moderatore
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 18.06.08 1:34

  pse smart _snake nuk eshte me moderator?

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:29

  po se pati emrin me ngjyre normal qe nuk esht Wink
  Nji pytje per El ninjon : sa koh ke qe e ke hapur forumin?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 18.06.08 11:30

  90 dit

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:31

  hajt 90 vjet ishalla Wink
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Elboy814 on 18.06.08 11:32

  haha rrofsh...
  pse gjimnaziste do jemi dhe ather ne mbas 90 vjetesh..hahah

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:33

  epo sdo jemi ne po do jen brezat e ardhshem, gjithmanizste do ket gjithmone shoku Wink

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 2:15

  o fefe a ke nji cigare
  lol
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 2:17

  jo
  se isha te lokali sot , lokal -----> cuna , cuna -------> cigare dhe iku paketi ! 170 lek ! dhe skam asnje me x vete sot !


  o eternal light
  nga do jesh te shtunen paradite?

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 2:20

  ne tirane lol, do dal po se di mir ga do mbytem lol

  o fefe do vish te shtunen re
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 2:22

  ehhh
  te me kishe pyt ne drek ose mbasdite do thoja po !
  por tani e di ti ...ja te shohim ca do behet neser dhe te them
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:23

  nje pyetje per angel:
  U ZGJOVE SOT HERET PER VRAP?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 20.06.08 12:24

  po po shkova. Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:25

  UUUUUUUU
  UNE SOT MEXOR U ZGJOVA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 20.06.08 12:41

  nje pyetje per denaden
  pse spo hyn me aq shume ne forum? Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by g-unit girl on 20.06.08 12:46

  qyyqaaa ca thua ti mii, mos te hy uune ne forum, uu largqofte, une vdes per kte forumin aq me teper kur kam bere miq te mire si puan jote, el_ninjos, darkangel dhe me disa te tjere po jo shum kupton sa me ju Razz Wink

  pyetje per ty Razz pse spo futesh ne msn mii?? Sad na ka marre malli mii
  po po u fute gjej kam per mua se dua te te shoh Razz lol! shaka Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 20.06.08 12:48

  po msn se cka 1 problem ,spo hapet dot dreqi.flasim me von ne po he lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by g-unit girl on 20.06.08 12:58

  ok mi lal pa merak te kuptoj une ty Wink se te kam xhan cuum Very Happy

  tani pyetja: mmm do vij ndonjehere ndonje nga elb ktej ne tir eee se une kam ardh atje jo per gje Very Happy (dua ndonjerin prej jush, ty, el_ninjon, darkangel po edhe ndonje tjeter qe se njoh ska prb fare me mire bile qe te njihemi se ka lezet kur ben shum miq Very Happy )
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by angel on 20.06.08 13:01

  hahhhha mund te vi une ne tr Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by g-unit girl on 20.06.08 13:06

  hahahahaha po hajde mii sh mire do besh Very Happy mezi tpres nqs vjen Razz
  dyert i ke te hapura Very Happy jo vetem per ty por per te gjtihe Very Happy
  vallaj pyetje spo bej se spo di cet pyes u trasha boo Sad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by moon_girl on 21.06.08 15:17

  si po ia kalon me pushime snowhite?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by DarkAngel on 21.06.08 15:44

  angel wrote:hahhhha mund te vi une ne tr Very Happy  ikim te dy se edhe une jam per nje rruge ne tr

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Eternal_Light on 21.06.08 18:14

  juhuu mirse te vini njerez , do ju presim Very Happy:D:D

  Sponsored content

  Re: Drejtojini nji pyetje nji anetari

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:02