FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 2 Bots

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  mirese ju gjeta

  Share
  BEQARI
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  mirese ju gjeta

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:23

  pershendetje te gjitheve jam nga elbasani aktualisht 17 vjec.respekte te gjitheve.eshte nje forum i vecante......a do te me pranoni nes jush
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mirese ju gjeta

  Post by angel on 15.06.08 0:21

  Patjeter qe po.Mireserdhe nga une Angel!!
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mirese ju gjeta

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 2:07

  nga e ke gjet kte pseudonim mer ?
  BEQARI
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: mirese ju gjeta

  Post by BEQARI on 17.06.08 18:13

  ja vodha vetes time
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: mirese ju gjeta

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:14

  o beqaro mire se erdhe bishe
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: mirese ju gjeta

  Post by g-unit girl on 17.06.08 19:51

  hahaha bishe ca llafi hahaha Razz
  po mirese na erdhe mer cun
  dyert hapur jan jo vetem per ty po per te gjtihe Very Happy Razz
  nga elb edhe ti moo Razz sh mire po he kane lezet elbasanllinjte Very Happy
  i duua shum, respekte per tjgithe Very Happy puuf
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mirese ju gjeta

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:42

  haha
  o g unit girl !
  ca me ke ven ne foto mi ??
  endrin haha
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mirese ju gjeta

  Post by angel on 18.06.08 0:43

  Mos ia zbuloi emrin ky Fefe ketij shokut tend mi Denada!! Very Happy
  avatar
  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: mirese ju gjeta

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:44

  fefe_metallica wrote:haha
  o g unit girl !
  ca me ke ven ne foto mi ??
  endrin haha


  hahahahahaha mir kjo mo po thuaj, e kujt esht ajo kapelja qe ke dal atyja Suspect
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mirese ju gjeta

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:45

  angel wrote:Mos ia zbuloi emrin ky Fefe ketij shokut tend mi Denada!! Very Happy

  haha
  pse ishe be kurioze ti??

  ktu ne elbasan e ke ate cunin lol
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mirese ju gjeta

  Post by angel on 18.06.08 0:47

  E di e di qe e kam ketu,gjithsesi flm per infon Very Happy
  freedom to love
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: mirese ju gjeta

  Post by freedom to love on 20.06.08 18:15

  mirse ju gjeta....
  tani si mund te prezantohem une...nga el...
  uuuu se harrova shoqja e el ninjos..
  freedom to love
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: mirese ju gjeta

  Post by freedom to love on 20.06.08 18:56

  po si nuk tha njeri mirsete gjeta
  BEQARI
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: mirese ju gjeta

  Post by BEQARI on 20.06.08 21:47

  mireseerdhe
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mirese ju gjeta

  Post by angel on 20.06.08 21:48

  Mireserdhe dhe nga une!!
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: mirese ju gjeta

  Post by g-unit girl on 20.06.08 21:52

  mirese erdhe mii lal Very Happy
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mirese ju gjeta

  Post by angel on 20.06.08 22:04

  Kur them une qe ne te dyja jemi per te uru mireseardhje ketu!! lol!
  freedom to love
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: mirese ju gjeta

  Post by freedom to love on 20.06.08 22:19

  mirsejugjeta edhe nje here pra...
  uroj tkalojm mire
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mirese ju gjeta

  Post by moon_girl on 20.06.08 22:20

  MIRESE QE NA ERDHE.........LOL
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: mirese ju gjeta

  Post by g-unit girl on 21.06.08 5:57

  mirese na erdhe FREEDOM TO LOVE dhe PROOF (hallall per kte emer Wink )
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: mirese ju gjeta

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:55

  MIR SE JU GJETA????!!! KENI NGATERU TEM HUAHUAHUAHUAHUAHUA EDHE UN MRIESEJUGJETA E MIRESETERIME

  Sponsored content

  Re: mirese ju gjeta

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.01.19 3:10