FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 2 Bots

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

February 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


  si ju duket?

  Share

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  si ju duket?

  Post by moon_girl on 10.06.08 22:23

  si ju duket?
  mua shume i bukur
  eshte sporti im i preferuar pas tenisit

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si ju duket?

  Post by angel on 12.06.08 17:42

  Kurse per mua ka qene eshte dhe do mbetet sporti me i bukur!!!!

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ju duket?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 21:55

  eshte me te vertet nje sport fantastik, une e kam fiksim shuum, kam qene edhe ne stervitje gjate veres, jam kenaqur jashtmase shuum Very Happy:D

  ta mbeshtes shuum mendimin, shum e sakte Very Happy

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si ju duket?

  Post by angel on 16.06.08 22:20

  eh ska si te jete ndryshe!!!

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: si ju duket?

  Post by DarkAngel on 23.06.08 18:32

  me peleqen shume si soprt

  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 26
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: si ju duket?

  Post by egoistja on 24.06.08 11:45

  nuk jam shum tip sportive.........................

  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 28
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: si ju duket?

  Post by Gjak_Verdheblu on 04.07.08 21:45

  Me pelqen te shikoj basketbollin Amerikan se keto te tjeter jane vk.Asnje nuk ban.

  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 28
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: si ju duket?

  Post by Gjak_Verdheblu on 04.07.08 21:45

  Detroit me pelqen shume.

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si ju duket?

  Post by moon_girl on 04.07.08 23:42

  me ka marre malli te loz...

  Sponsored content

  Re: si ju duket?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.02.17 17:41