FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Batuta Filmash

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 1:24

  Beni na e jep topin se duam te lozim.
  Beni ecen vete.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Batuta Filmash

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:26

  ..........NUK JAM REVULOCIONIST,UNE JAM SHQIPTAR
  "NE SHTEPINE TONE"
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Batuta Filmash

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:26

  UNE DUA EDHE AKULLORE EDHE COKOLLATE
  "2 HERE MAT"
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 1:27

  cuk po ti do te me vdesesh mua.
  2 here mat
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 1:28

  leni llafet urdherat i jap un jo kopi.
  2 here mat
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Batuta Filmash

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:30

  CUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  AH TANI PO
  "2 HERE MAT"
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 1:32

  E mor Bamke mos vdeksh kurre.
  Me sali pertopapen.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Batuta Filmash

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:35

  o suloooooooooooooooooooooooooooo
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:44

  Bishti qenit po i shtrember ngelet.Sa do ta drejtosh po ashtu mbetet.
  Dora e ngrohet.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Batuta Filmash

  Post by moon_girl on 29.06.08 17:29

  SYCKAT XHAXHA SYCKAT....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Batuta Filmash

  Post by Elboy814 on 29.06.08 17:54

  gjino u poqen fiqete,gjino
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 21:30

  Oj graaaaaaaaa hajde moj se po ju kerkon Gjermaniiiiiiii
  Dimri i fudit.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Batuta Filmash

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 03.02.09 0:18

  1001 e burgje vezulluese

  opa ti se na i hipe siper

  na na balo balo

  erdhen kokrrat e rushit bejn ekrdin

  dit e nat neper athin un dhe ti benim ekrdin


  ehu ka plot...

  Sponsored content

  Re: Batuta Filmash

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:21