FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 24.06.08 22:43

  angel wrote:
  A.Bare & G.Kashta wrote:cuni me kusi uji lahet kurse goca do githe pusin......

  Per kete shprehjen e ke qe vdiqe duke thene se ne se kapem?Kush e tha kete,e kapem e kapem po me aftesine qe ekemi e kthejme ne favorin tone,je ti ai qe si kap gjerat qe kujton se se kupt ne ca doje me thene ti
  a moj angel te lumte...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:21

  he nuk dashkeni lufte sonte?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:23

  Me e keqe se nje grua qe nuk di te gatuaje dhe nuk prek gje me
  dore, eshte ajo qe edhe pse nuk di te gatuaje gjithmone gatuan.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:24

  asnjeri sben dot pa tjetrin kot ziheni

  p.s o El_ninjo mpelqen sh avatari qe ke tani !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 26.06.08 0:25

  E ate do i thoja dhe une,eshte tamam e per ete temen Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:27

  Eternal_Light wrote:asnjeri sben dot pa tjetrin kot ziheni

  p.s o El_ninjo mpelqen sh avatari qe ke tani !
  shum thx.
  po per ca teme esht tamam??
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:28

  ee dhe dicka per femrat
  Kur qirinjte shuhen te gjitha grate jane te bukura...hahaha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:28

  epo te na mundi nje mashkull te vjen te palsesh ne vend...lol...haha
  midis nje berthame pjeshke dhe nje truri te nje mashkulli ka ndryshim vetem ngjyra....
  e fundit qe di...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:31

  Nuk kam shkuar kurre pas grave te te tjereve sepse s'futem dot ne
  dollap kur papritur I vijne burrat,,,,,hahahah
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 26.06.08 0:31

  El_ninjo wrote:
  Eternal_Light wrote:asnjeri sben dot pa tjetrin kot ziheni

  p.s o El_ninjo mpelqen sh avatari qe ke tani !
  shum thx.
  po per ca teme esht tamam??
  E thashe une kete,Eshte tamam per kete temen e luftes gjasme,ku na kerkon paqe ti e mos zihemi me !!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:32

  po e heq avatarin pra...paqe ska hahhahahahah
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 26.06.08 0:33

  ahaha,ate do te thoja dhe une lol!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 26.06.08 0:37

  e nderrova lol

  Shume vete do ta ngrenin gruan e tyre deri ne qiell po te ishin
  te sigurt qe do te mbeste atje

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:58

  vertet? po atehere pse u martuan ?!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 22:35

  Birren po e more ne dore dhe ta tundesh nxjer shkume.Mere femren ne duar dhe tunde .. mund te te dale shkuma ty
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 22:36

  Nese nje polic ndjen ere birre, mund te te arestoj. Nese ndjen ere femre, mund te te ofroje nje birre.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 22:37

  Te pish shume birre mund te te bej te shohesh ufot. Shume femra mund te te bejne te shohesh Zotin.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 22:37

  Ti heqesh etiketen nga nje shishe birre eshte argetuese. Ti heqesh breket nje femre eshte me shume argetuese.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 22:38

  Birra mund femren


  Nje birre eshte gjithmone e lagur. Femra duhet ti japesh kurajo.
  1 Pike per birren.

  Nje birre ta shpif e ngrohte.
  1 Pike per femren.

  Nje Birre e ftohte te kenaq.
  1 Pike per birren.

  Nese gjen nje qime neper dhembe duke pire nje birre, mund te te vij per te vjelle.
  1 Pike per femren.

  Nese vete ne shtepi me ere birre, gruaja te qorton. Nese vjen ere femre, gruaja mund te te lere.
  * Pike e barabarte (veret nga kendveshtrimet!)

  10 birra ne nje nate te bejne te mos shohesh. 10 femra ne nje nate dhe nuk ka nevoje te shohesh.
  1 Pike per femren.

  Nese merr nje birre ne lokale mbushur plot eshte normale. nese merr nje femer ne nje lokale te tille, behesh nje mit.
  1 Pike per femren.

  Nese nje polic ndjen ere birre, mund te te arestoj. Nese ndjen ere femre, mund te te ofroje nje birre.
  1 Pike per femren.

  Birra, sa me e vjeter te jete, aq me mire eshte.
  1 Pike per birren.

  Nese pi nje birre dhe mban nje prezervativ te vene, nuk ndjen diferencenon ne shije.
  1 Pike per birren.

  Te pish shume birre mund te te bej te shohesh ufot. Shume femra mund te te bejne te shohesh Zotin.
  1 Pike per femren.

  Nese pyet gjithmone veten se si do jete femra tjeter eshte normale.Nese pyet gjithmone se si do jete birra tjeter, je i alkoolizuar.
  1 Pike per femren.

  Ti heqesh etiketen nga nje shishe birre eshte argetuese. Ti heqesh breket nje femre eshte me shume argetuese.
  1 Pike per femren.

  Shteti takson birren
  1 Pike per femren.

  Nese pi nje birre tjeter, e para nuk nevrikoset.
  1 Pike per birren.

  Je gjithmone i sigurte qe je i pari qe “Hap” nje birre.
  1 Pike per birren.

  Nese “acaron” nje birre, pas pak “qetesohet” vete.
  1 Pike per birren.

  Bionde , e kuqe, brune apo e zeze, ne cdo moment mund te zgjedhesh birren qe do.
  1 Pike per birren.

  Per nje birre, di ekzaktesisht sa do te te kushtoj.
  1 Pike per birren.

  Birra nuk ka nje nene.
  1 Pike per birren.

  REZULTATI FINAL: BIRRA MUND FEMREN

  Nese jenje femer dhe ne kete moment po nxefesh dije qe nje birre nuk do te cante koken nese humbte kete ndeshje:
  Pike tjeter per birren!!!
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 06.07.08 23:57

  femra eshte sinje pishine me uje te ngrohte po ca do qe hyn kushdo.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by piccola_stella on 21.01.09 22:25

  ...booo sa te keqinj...pse ikni ke femrat ju ore...kur jemi kshu ne ??????

  Sponsored content

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:52