FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 19.06.08 22:34

  UUUUUUUUUUUU U ACARUAN GJAKERAT KETU............PO CAR BANI O NJEREZ............PO JENI SHOKE E SHOQE...............PO MOS U ZINI.................PO JU E KENI XHAN NJERI TJETRIN............
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:18

  si esht puna me ju femrat ,,,hapni lufetn dhe kerkoni paqe...shaka jan kto me siper mos i merrni seriozisht,,,hahah
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:23

  PO NORMALE QE ESHTE LUFTE.............SE TE ISHTE ME VERTE NUK E DI SE CAR DO TE KISHTE NDODHUR ME GJITHE KETE ACARIM..........
  PS:LUFTEN NUK E HAPA UNE POR NERIDA........UNE ISHA E PARA QE E VAZHDOVA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:24

  mir pra vahdojeni ...deri tani jeni te humbura..besoj se i vetem ju kam mundur
  omagjin te shkrujn dhe cunat e tjer te forumit
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:28

  PO CAR TE BAJ UNE QE NUK E KAM PARE PORTOKALLINE..........NUK DI KU TE FRYMEZOHEM..............JAM EDHE E QETE TANI NUK JAM ME NERVA QE TE SHFAQ TALENTIN E HEDHJES POSHTE TE MESHKUJVE.......(GJOJA)
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 21.06.08 22:40

  e po nji cun po ju man gjithe ju gocat ju duhet ta kishit thy ne mes .
  ja po bahemo dy se me vjen gjynaf ta lej vetem.ti jap pak krah se me kaq kundershtare te dobte ia del dhe vete ai .
  qe thate ju te kalojme pak ke tema
  .
  -a e dini si quhet nje mashkull qe shkon me shume femra
  (donzhuan , qefli , etj)
  -po nje femre qe shkon me shume meshkuj
  (quhet kokrra e K U R VE S.)
  DONI LUFTE
  SIGURISHT JEMI GATI.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 21.06.08 22:42

  Sa pa lidhje kjo lart!!!I thuhet edhe cunit si femres po ne mashkullore pa merak!!
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 22.06.08 20:45

  cuni me kusi uji lahet kurse goca do githe pusin......
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Living_bride on 22.06.08 21:35

  se esht me e paster femra se mashkulli prandaj......cuni dhe ne lluce te futet, u lava thot...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 22.06.08 21:37

  hahaha,e bukur kjo lart!!
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Living_bride on 22.06.08 21:38

  eehh po ashtu eshte.
  hihihiiiii
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 22.06.08 21:48

  zemra e nje femre eshte si nje cirk...............ka gjithmone vend per nje PALACO...............hihihihhi
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:09

  duket sa i kapni gjerat ju gocat.asnjera se kapi ate qe shkrujta lart nejse ska problem mendohuni dhe shkruni prap.as nga ju gocat jane bjonde kot nje pyetje per kryozitet
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:13

  mos u merzisni po he se kshu e ka lufta ca vriten ca plagosen.
  hahahaha.po mesa shof anjera spo e vazhdon lojen si duhet.po bani hile ju gocat.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 23.06.08 12:42

  pse car hilesh po bejme?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 23.06.08 22:06

  A.Bare & G.Kashta wrote:mos u merzisni po he se kshu e ka lufta ca vriten ca plagosen.
  hahahaha.po mesa shof anjera spo e vazhdon lojen si duhet.po bani hile ju gocat.
  Sa lojtare te keqinj jane keta cunat.Kur e di qe e kane te humbur lojen thone ben me hile skuadra tj prandaj po humbim!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 24.06.08 9:48

  po shikojeni njeher betejen ,,,mendoni se jeni ne avantazh...hahahah


  Egzistojn vetem dy lloj femrash: ato qe flasin gjithmon dhe ato qe nuk heshtin kurre Razz
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 24.06.08 14:20

  jane ne avantazh duke humbur.po jeni dhe me teper ne nr.ju kundershtoni ato qe themi ne nuk i pershtateni lojes qe te luftoni.cdoni ju me ato qe themi ne keni ndonje gje rreth temes ja pse bani me hile.nqs nuk keni dorezohuni dhe mos e zgjasni kot lojen.
  femra eshte si lavatrice ca ti fusesh mban.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by g-unit girl on 24.06.08 14:30

  a te them dicka une ee ?
  shikoni tgjthe ju cuna ti vini anash femrave ju ok?? se me te mira se ju jemi okkk
  dhe nuk eshte puna na e mban apo jo per te vazhduar mbi kte teme e jo lufte sic e quani ju se fundja fundit jemi tgjithe shok me njeri tjetrin ne kte forum
  e skeni pse tna shani ne okk per me teper ju duhet te keni sa me shume respket per ne se pa ne ju sdo kishit kuptim, sdo benin gje pa ne okk
  femra eshte krijesa me e mrekullueshme qe zoti i ka dhuruar ksaj bote dhe me e bukura e me shtrenjta okkkk Wink kaq kisha une
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 24.06.08 16:25

  sju kuptoj fare ju gocat vete i hapni temat vete i mbyllni se ca bani.e vertet qe ktu duhet ta respektojme njeri tjetrin po e lexove neriden ca shruan e para fare gatitu lufte thot .

  qysh do ia bash e el ninjo do e mbyllim se u merziten kto .
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by g-unit girl on 24.06.08 16:52

  avash icik ti shoku ok se ne smerzitemi jooo okkk aspak
  kjo teme ska per ty mbyllur.
  nje mendim imi per hapjen e ksaj teme eshte qe te thuhen ato cka kane thene aktoret e spektaklit PORTOKALLI dhe jo te fillojme te bejme inate apo te zihemi me njeri tjetrin ktu ne forum po te argetohemi paksa
  kaq kisha (thjesht mendimi im ai siper)
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 24.06.08 17:05

  po pra ne spo dilnim fare nga tema ju ishit ato qe u merzitet.une thash nje frazen time qe asnjera nga ju nuk e kapi dhe filluan te gjitha duke kundershtuar duke dale komplet nga tema.ku jam un gabim ketu.edhe un me ty jam qe te behet forumi sa me i bukur dhe te knaqemi po ju gocat spo i mbaheni fare temes .ca do te thote kjo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by g-unit girl on 24.06.08 17:11

  ehuuuuuu ti shoku paske mhb, ik reee
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 24.06.08 19:29

  a e dini pse zoti dergoi ne toke ne fillim adamin????????
  SEPSE CDO EKSPERIMENT BEHET ME KAFSHE.............HIHIHIHHI
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by angel on 24.06.08 21:59

  A.Bare & G.Kashta wrote:cuni me kusi uji lahet kurse goca do githe pusin......

  Per kete shprehjen e ke qe vdiqe duke thene se ne se kapem?Kush e tha kete,e kapem e kapem po me aftesine qe ekemi e kthejme ne favorin tone,je ti ai qe si kap gjerat qe kujton se se kupt ne ca doje me thene ti

  Sponsored content

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:04