FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by piccola_stella on 03.06.08 21:38

  ...si thoni bejm nje luft me fjale.... meshkuj - femra..... (si ke portokallia)

  Nje nene i duhet 20 vjet per ta bere djalin e saj burre...ndersa nje femre i duhen vetem 20 min per ta bere nje mashkull lolo Laughing lol! cheers [b]
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 03.06.08 21:40

  hahaha sa e forte kjo
  meshkujt jane si bananja,sa me shume plaken aq me shume zbuten
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by piccola_stella on 03.06.08 21:49

  hahaah


  Si mund te perkufizoseh nje burr me gjysem truri?
  ....un e quaj bur me fat ....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 03.06.08 21:51

  burrat jane si dielli..........qe kur i sheh te verbojne

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:01

  jooooooo moooooooos PEACE NJEREZ PEAAAAAAAAACEEEEEEEEEE !!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:15

  meshkujt shqiptare jane aq budallenj sa as me gjujt nje femer nuk dine
  imagjini mo i kalon nje femer perpara syve dhe i thote "o te hengsha zemren", "te hengsha synin" te hengsha kte te hengsha ate po cjane kto mer aman booo
  (nqs e mbani mend kte pjese Very Happy nga ervina kotolloshi ) dhe ja mbeshtes shum mendimin per kte, katunaret as me gjujt femren sdine boo, sa me acarojne Mad kur i ngacmojne gocat rruges, me tu shpif nqs qellon qe je duke kaluar ne ate rruge Mad Mad Mad sdurohen sinqerisht
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 19.06.08 11:34

  MENDOJ SE ME KAQ ESHTE SHUME SE NUK JANE AQ SHUME TE KEQINJ MESHKUJT.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 15:14

  ououou se paskam pa kte temen un...pasken hap luf..mir si ta keni....
  po mo u merzisni pastaj...


  ku qendron ndryshimi midis nje femre dhe nje ferrari...?
  ferrarit nuk i hipen kushdo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by g-unit girl on 19.06.08 15:34

  hahahahhaha ee o el_ninjo po mos merr vrull kaq shpejt me lal Razz:P lol!
  hahahahhahhahaha i poshter per kte qe ne ke shkruar ne lidhje me ferrarin dhe femren
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 15:53

  hahah a e hapet luften...
  vazhojeni Razz Cool Cool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 16:05

  Hajduti te kerkon o jeten o kuleten, femrat I duan te dyja.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by moon_girl on 19.06.08 16:34

  jo te gjitha jane njesoj femrat... pastaj derrat nje turi kane te gjithe....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 16:36

  tani keni lujt me jeten haha

  Ajo hyn ne shtepi: "Bleva nje valixhe te madhe. Je bere krejt I
  padurueshem e po te lajmeroj tani qe po bej gati valixhet e po iki tek
  nena ime". Ai . "Teper vone! Nena jote eshte ketu: sapo ta ka lene
  babin.
  ja cbeni ju
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 16:40

  kur femrat e kuptojne qe meshkujt po thone budallalliqe?
  qe ne momentin kur hapin gojen.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 16:41

  Kur degjojne grate ne rrefim, prifterinjte ndjehen te lumtur qe
  nuk jane martuar
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 16:48

  Nje grua shkon te nje magjistare dhe i kerkon ti plotesoje 3 deshira.
  -Fillimisht dua te me besh me indiferente. Dhe u be.
  - Dua te kem celularin me te vogel. Dhe e mori.
  - Tani dua te me besh pak me budallaqe qe te mos e vras shum mendjen.

  DHE MAGJISTARJA E SHNERROI NE BURRE !!!!!!!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 16:53

  haha po kq budallaqe sa i besoni ktyre gjerave,magjistareve ,xhindeve qe plotesojn deshira hahah
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 16:57

  jo me budallenj se ju qe dilni ne jete nga nje femer dhe gjithe jeten luteni te hyni tek to...................
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 16:59

  Femra: Ajo qenie njerezore qe vishet, llomotit e zhvishet. E ndoshta kjo eshte edhe gjeja qe mund te beje me mire
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 17:11

  Femrat jane si mollet. Me te mirat gjenden ne maje te pemes. Shumica e meshkujve nuk tentojne ti kapin pasi kane frike mos bien nga pema. Ato preferojne me mire te marrin ato qe kane rene pertoke edhe pse jane bere cope-cope. Shum prej tyre nga pamundesia thone se nuk ia vlen te merresh me ato te majes, nderkohe qe e verteta eshte se ato jane te MREKULLUESHME. Ato te majes presin te dale ndonje i guximshem qe te ngjitet e ti marre pasi kerkojne me te miren per veten. E kunderta ndodh me meshkujt. Ata jane si vera. Ne fillim jane thjesht kokrra rrushi dhe u takon femrave ti pastrojne nga PLEHERAT per ti kthyer ne vere te perdorshme.

  SO TRUE!!!!!!!!!!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 17:13

  eee ka pra meshkuj kaq te mrekullueshem sa te arrijn ato ne maje  Nuk egziston asgje negative qe te mos te kete edhe nje ane
  pozitive: psh kur gjoksi I femres eshte I rrafshet, je me afer zemre se saj
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 17:16

  po gjithmone medalja ka dy ane. varet ke te pelqen te shohesh.
  on my opinion marvellous guys don't exist.........
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Elboy814 on 19.06.08 17:19

  egoistja wrote:po gjithmone medalja ka dy ane. varet ke te pelqen te shohesh.
  on my opinion marvellous guys don't exist.........
  ee po kte ma ke then dhe nje her tjeter...pff gabim e ke..nejse
  dorzohuni ne kte lufte Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by egoistja on 19.06.08 17:25

  e them shpesh se eshte e vertete. ska shance me u dorzu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 19.06.08 18:59

  a e dini pse ne koken e statujes se lirise eshte bere lokal dhe pub?
  SEPSE KOKA E FEMRES ESHTE BOSH GJITHMONE.
  ju goca doni te beni lufte si tek portokallia por naten e fundit fituan dhe e vulosen meshkujt,kam frike se dhe ktu ashtu do ndodhi.

  Sponsored content

  Re: meshkuj vs femra...gatiiiiiiitu....LUFTE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:50