FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by piccola_stella on 02.06.08 17:58

  Perse shum te rinj thon shpesh te dua kur ama nuk e ndjejn ....e thon kot....sikur te jet nje "ciao" ....?
  Kur do ta kuptojm vertet se cdo te thot ajo fjale...?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by DarkAngel on 02.06.08 18:21

  kur ti vije koha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by angel on 02.06.08 18:33

  Kur te jene me te pjekur e te ndergjegjshem per ate qe thone e bejne
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by egoistja on 13.06.08 19:39

  Varet se sa e dine peshen e fjaleve....... Gjithsesi un personalisht jam e mendimit se fjala vret me shume se plumbi.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by kitty on 20.06.08 1:07

  Te dua esht nje bashkim i thjeshte shkronjash dhe tingujsh qe merr jete nga ndjenjat. fjalen te dua askush nuk e ka veshtir ta shqiptoje por shumkush mund ta kete te veshtire ta ndjeje
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by freedom to love on 20.06.08 18:30

  them se eshte me e lehte te thuash TE KAM XHAN.
  te dua e them se vertet e ndjej!!!!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by Ermagedon on 25.06.08 0:16

  Te dua nese nuk ndjej. Vetem dy veteve i kam shprehur ndjenjat ne jeten time dhe fjalen "te dua" nuk mbaj mend ta kem shqiptuar ndonjehere, sepse eshte bere shume vulgare. Te thuash te dua eshte si te tallesh, me mire nje mije fjale te tjera se sa nje "te dua" e thate fare qe nuk i dihet sa e vertet eshte,pra une edhe nese e ndjej nuk e them dot tekstualisht fjalen "te dua", ose me sakte deri sot nuk e kam thene. Kam gjetur ndonje menyre tjeter.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:24

  te them te dua nese se ndjeeeej????????? wooow ASNJEHERE !

  Pastaj si mund te thuash kur nuk ndjen gjee !!! Esht absurde !
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by g-unit girl on 07.07.08 13:18

  po une o e duua e i tehm TE DUA o se dua hic, ska kuptim ashtu
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:49

  ....djemt e kan fjal goje ....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by Legend_boy on 27.10.08 21:11

  mbase dhe ndonjehere e thuan ne caste kur nuk je i vetedijshem se cfare po thua apo ben...si pesh ne raste eksitimi e siper...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by piccola_stella on 27.10.08 21:21

  ...ndoshta....por ka nga ata qe e thon edhe kur jan te vetdijshem...

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by no_name on 04.11.08 15:29

  behet nje fjal kot e bosh kur e thua nese nuk e ndjen..
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:43

  sme ka ndodhur ndonjeher te them TE DUA e te mos ndjej, pa pik lidhje me duket
  No
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by piccola_stella on 07.11.08 21:58

  g-unit girl wrote:sme ka ndodhur ndonjeher te them TE DUA e te mos ndjej, pa pik lidhje me duket
  No


  ...po mir mi yll ti ndoshta ske thene ...por kte gje e thon shpesh sh djem .... mua ma ka thene dikush.... dhe ne pergjithsi femrave ja thon edhe kur se ndjejne....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:18

  ESHTE GJE E KOTE KJO DO TE THOT LUAN ME NJE PERSON

  Sponsored content

  Re: ...te thuash TE DUA e te mos e ndjesh...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:37