FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by Elboy814 on 31.05.08 16:55

  uu ca situate
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by fefe_metallica on 31.05.08 17:03

  situate pa lidhje ne fakt !
  si do vije tjetri te te propozoje?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by Elboy814 on 31.05.08 17:13

  ai tjeteri se ka iden qe je me te dashuren...shyqyr qe gjeti rastin me te taku
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by fefe_metallica on 31.05.08 17:16

  haha
  po mir


  tani :
  ne rradh te pare propozimet sbehen me njerez te tjer ne tavolin
  para se te propozosh do pyesesh ke te dashur apo jo
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by Elboy814 on 31.05.08 17:18

  haha po ku duraon ai tjeteri ai ka dy llafe per te than,,,i thot aty....spyt me cin je ..
  pastaj varet nga tipi.
  psh un kam qellu ne te njejtin ven kur ka propozu ni cun nji goc dhe kam qesh gjat gjith dites
  vetem sa e kujtoja filloja me qesh
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by angel on 31.05.08 22:27

  Dhe mua me diket sikur ska mundesi te ndodhe kjo situate!!

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:27

  do ti ja emqi mimen
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by g-unit girl on 04.08.08 17:55

  asigje mer thjesht do i thoja : shoku se shef qe e kam nje, hajt shnet Razz:P:D
  hehe
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by piccola_stella on 15.09.08 18:35

  ...do i thoja me vjen keq...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:25

  AHAHAH ORE PSE BUDALLACKE OSE BUDALL EHSTE AI PO EMQE EHSTE TEM DO I THOJA TE KAN PLAS SYT NUK E SHEF E KAM NJE HUAHUAHUAHUA

  Sponsored content

  Re: si do te reagonit nese do te ishit me te dashuren/in dhe vjen dikush dhe ju propozon??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:49