FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Share

  Poll

  kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  [ 6 ]
  29% [29%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 7 ]
  33% [33%] 
  [ 4 ]
  19% [19%] 
  [ 3 ]
  14% [14%] 
  [ 1 ]
  5% [5%] 

  Total Votes: 21
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 22.06.08 16:46

  Te lumte goja moon_girl.Italia Kampione Euro 2008.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 22.06.08 18:50

  bobobobo kur flasin dhe italiant mos ngelte njeri dhe tifoz pa fol
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by NoMore on 22.06.08 19:51

  them se spanja do e fitoje dhe pse nuk jam ne ate
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Elboy814 on 22.06.08 20:08

  DarkAngel wrote:bobobobo kur flasin dhe italiant mos ngelte njeri dhe tifoz pa fol
  po mos folem ne italianet kush i bie me fol..
  ska goj asnjti tjeter me fol...
  kampionet e botes ne fuqi
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 22.06.08 20:35

  DarkAngel wrote:sa mire iku hollanda na la shendet.gjermaniaaaaaaaaaaaa kampion taniiiiiiiii
  Si e veshtire me duket!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 1:12

  ue sa ndeshje koti
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 1:13

  me inat me vjen se nejta pash ndeshjen kur mund t ekisha ik vend tjeter
  ca acarimi
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 23.06.08 10:38

  i preme shpresat per italine kampion europe........car ti bash,nuk donte te hynte topi...tani dua qe ta fitoje gjermania se me pelqen shume BALAK
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 23.06.08 11:28

  kush eshte me italine mos futet me ne forum iiiiiiiiiiiiiii ca turpiiiiiiii
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 23.06.08 15:21

  Shyyyyyyyyyyyy mos folni per Italine.Jemi Kampionet e Botes ne fuqi.
  Jemi ne Jemi ne,Kampionet e Botes jemi Ne.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 23.06.08 15:23

  Ne po bajme cka po bajme,
  Se ne jemi kampion,
  Je ma i forti je ma i madhi,
  nuk ka kush qe t`del perpara.
  ......OOOOOOOOO OOOOOO
  e dojna e dojna se na jena kampiona.
  O ITALI o kampion,
  nuk ka kush qe te fiton,
  je ma i forti je ma i madhi
  nuk ka kush qe te del perpara
  ......OOOOOOOOO OOOOOO
  e dojna e dojna se na jena kampiona.

  (E PASTAJ I DREJTOHESH KUNDERSHTARIT)

  Oj Gjermana oj vajze e kurves,
  ske per tfitu kuren e kures,
  se ne ty ta q.... nanen,
  ta thyjm shpinen edhe kamen

  ..............OOOOOOOOOOOOOOOOOO
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 23.06.08 15:24

  E cka po dojna e ne po bojna
  e hani mut se jena kampiona
  ale ale, ale ale ,ale ale,ale ale.
  Jemi Kampionet e botes ne fuqi,mos e haroni kurre.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by g-unit girl on 23.06.08 15:29

  DarkAngel wrote:kush eshte me italine mos futet me ne forum iiiiiiiiiiiiiii ca turpiiiiiiii


  ik ti re dreq Mad Mad Mad
  pse me ke je ti me eee ??? Mad Mad
  ate mos u fusni ne forum mos e thuaj me ok?? RazzVery Happy
  ITALIA edhe pse humbi dje ajo prap mbetet kampione me fitoren e atij kampionatit qe spo e mbaj mend
  ajo eshte skuader cool fare, ka jgit ato lojtare te papare e ta talentuar si psh CAMORANESI, i madhi DEL PIERO, TONI, edhe te tjere plot qe si mbaj mend po qe me pelqejne shum si lojtare Wink
  kaq kisha une Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by fefe_metallica on 26.06.08 0:57

  ca ndeshje sot
  isha me turqin , po ku len gjermani , vl
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 26.06.08 0:58

  Kujt i thua,he se sot i eci Gjermanise se ndryshe ...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 26.06.08 1:00

  po ce pyt...lujten bukur...pastaj me ate portjer qe ka turqia gjermania e can porten....edhe pse nuk ishte ne formen me te mire
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 26.06.08 1:00

  Vec prej gabimit te portierit me se e kishte pa ajo fitoren

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 1:01

  Gjermania Cool
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 26.06.08 1:05

  angel wrote:Vec prej gabimit te portierit me se e kishte pa ajo fitoren
  po kjo eshte loja gabon njeri e hane te gjithe...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 1:07

  fefe_metallica wrote:ca ndeshje sot
  isha me turqin , po ku len gjermani , vl

  hahahha.po ti re lale do te dalesh kundra vllait.Ai vishet me bluzen e Gjermanise dhe del rrugve,kurse ti thua isha me Turqin.Mos te ngjoj Indriti re se do te rrafi.LOL
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:49

  ju pelqeu cik gjermania dje eeeeeeeeee hajde hajde se e morem dhe ne europianin ska me kundershtar per gjermanet.ja dhe ca photo&image nga ndeshja mbreme
  Last edited by DarkAngel on 26.06.08 11:51; edited 2 times in total
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:50

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:51

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 26.06.08 11:52

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by g-unit girl on 27.06.08 13:21

  ne finalen e madhe midis GJERMANISE dhe SPANJES do doja qe te fitonte SPANJA se GJERMANIA me acaron sme pelqen fare, ishalla po e fiton SPANJA WinkVery Happy

  Sponsored content

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:41