FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Share

  Poll

  kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  [ 6 ]
  29% [29%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 7 ]
  33% [33%] 
  [ 4 ]
  19% [19%] 
  [ 3 ]
  14% [14%] 
  [ 1 ]
  5% [5%] 

  Total Votes: 21
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Elboy814 on 30.05.08 22:56

  italia ....ska ndonje skuader qe munt ta rivalizoj ne kto momente


  Last edited by El_ninjo on 20.06.08 10:22; edited 1 time in total

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:23

  une them se evriopianin do ta fitoj italia
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Elboy814 on 06.06.08 14:24

  italia hampion forever...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 06.06.08 17:33

  mendoj se italia
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Snowhite on 07.06.08 16:44

  Cilado skuader, vetem Greqia jo, se ishte gjeja me pa lidhje qe ndodhi para 4 vjetesh.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:51

  GJERMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by fefe_metallica on 08.06.08 0:42

  portugalia


  jam tifoz me italin !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 08.06.08 19:10

  Snowhite wrote:Cilado skuader, vetem Greqia jo, se ishte gjeja me pa lidhje qe ndodhi para 4 vjetesh.
  Dhe ti qe gjasme do beheshe tifoze e Greqise
  Une per vete bej tifo per Italine,ishalla fiton!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.06.08 22:48

  ITALIA e fiton euro 2008.Edhe pse nuk fitoi ndeshjen e pare.Gjermania ma mori te keqen sot.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Legend_boy on 13.06.08 11:12

  ITALIA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Elboy814 on 18.06.08 0:21

  forza italia italy 2
  franca 0

  thx very much hollanda...do shihemi ne finale
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 18.06.08 0:22

  El_ninjo wrote:forza italia italy 2
  franca 0

  thx very much hollanda...do shihemi ne finale
  sa bukur e ke thene!!! Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:25

  pastaj ne finale duhet tja le vet italia hollandes hahaha

  njs forza italiaaa
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 18.06.08 0:29

  ueeeeeeee qenkan mbledh gjithe italianet ketu te ky forumi
  Forza Italia!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:47

  El_ninjo wrote:forza italia italy 2
  franca 0

  thx very much hollanda...do shihemi ne finale

  nuk shifemi dot me hollanden ne finale se na bie ne 1/4 me hollanden po te fitojme ne me spanjen.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 18.06.08 1:48

  eh tjetri sa i mireinformuar!!! Very Happy Rrofsh se e dime dhe ne tani
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:54

  sjam dhe aq i informuar per ekipet e tjera,por po te me pyesesh per ekipin e Elbasanit ti them te gjitha,cfare do te dish.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by g-unit girl on 18.06.08 4:11

  edhe une me ITALINE jam Very Happy me pelqen shuum si skuader dhe ka lojtare mjaft te mire e te bukur Razz
  pastaj si dihet se kush do mund ta fitoje por qe do doja Fitore te ITALISE Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 20.06.08 19:16

  gjermaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  ju pelqeu pak me portugalineeeeeeeee
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by BEQARI on 21.06.08 15:54

  kampionatin e fiton hollanda
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Gjak_Verdheblu on 22.06.08 0:12

  Iku dhe Hollanda qe ishte predentente.Cfare loje te bukur qe ka bere Rusi sot,mund te marri Europianin.Ndeshja mbaroi 3 me 1 per Rusin me minuta shtese.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by angel on 22.06.08 0:19

  Ndeshje e bukur e Rusise sot me verte,e meritonte fitoren!!Ate isha duke pa une deri tani!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by DarkAngel on 22.06.08 11:57

  sa mire iku hollanda na la shendet.gjermaniaaaaaaaaaaaa kampion taniiiiiiiii
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:41

  ITALIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:42

  moon_girl wrote:ITALIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  Sponsored content

  Re: kush mendoni se do e fitoje europianin2008???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:05