FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Share
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:27

  te qenit vetvetja....??? te sjellurit tip snob ...?? veshja firmato...??? apo ...????
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Elboy814 on 30.05.08 15:31

  hehe per ca e ke hap kte temi ti ..apo per te prek cunat ne seder
  nejse po i pergjigjem temes
  i ben stili i vecant qe duhette kene
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Greta on 30.05.08 15:54

  Jam Dakort me ate qe thote henri por te qenit mashkull i vertete duket qe tek e ecura e folura deri tek detajet me te vogla pastaj vijne keto te tjerat....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by angel on 30.05.08 22:46

  Greta wrote:Jam Dakort me ate qe thote henri por te qenit mashkull i vertete duket qe tek e ecura e folura deri tek detajet me te vogla pastaj vijne keto te tjerat....
  Eh, e diskutuam kete pune bashke ne ee? lol!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Greta on 30.05.08 22:51

  angel wrote:
  Greta wrote:Jam Dakort me ate qe thote henri por te qenit mashkull i vertete duket qe tek e ecura e folura deri tek detajet me te vogla pastaj vijne keto te tjerat....
  Eh, e diskutuam kete pune bashke ne ee? lol!
  po po Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by piccola_stella on 01.06.08 20:08

  ...ke ba mir qe e ke hap ket teme se kan plas pecat(PEDERASTAT) .... cuni qe te jet burr duhet te ket zerin e fort ... duhet te jet plot muskuj... duhet te eci si burr...duhet te dij te mbaj premtimet...sduhet te genjej... duhet te jet i respektushem... edhe shum gjana tjera....
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by CoYoT on 01.06.08 22:47

  hahahahahahahaa tamam esht shtu trisomia XXX hahah!...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Elboy814 on 01.06.08 22:49

  ej po si ka mundesi qe asnje cun tejter nuk ka shkrujt te kjo tema??????
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by CoYoT on 01.06.08 22:54

  MBASE SE DIN CA I BEN TE QUHEN MESHKUJT TE VERTET.... I KAM KAP MAT ME DUKET HIHIHIIH
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by piccola_stella on 02.06.08 17:44

  hahaha......
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by fefe_metallica on 02.06.08 17:45

  nuk merren me budalliqe

  si kjo tema me pak fjal !
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by CoYoT on 05.06.08 16:38

  KUsh te vuri pushken ne koke ty mor daje me shkrujt ketu????
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by fefe_metallica on 05.06.08 23:15

  jap mendime dhe pa me ven pushk
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:33

  Per mua i ben ndershmeria, deshira per te te qene prane ne cdo rast, te te japin nje lloj sigure.
  Persa i perket ketyre veseve si cigarja, alkoli apo ku e di une, eshte gjeja me kot qe mund te beje nje cun me qellimin per tu dukur meshkuj te vertete.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Greta on 07.06.08 12:49

  fefe_metallica wrote:jap mendime dhe pa me ven pushk
  ahhahahahaha mire ben fundja ne demokraci jemi Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Greta on 07.06.08 12:50

  Snowhite wrote:Per mua i ben ndershmeria, deshira per te te qene prane ne cdo rast, te te japin nje lloj sigure.
  Persa i perket ketyre veseve si cigarja, alkoli apo ku e di une, eshte gjeja me kot qe mund te beje nje cun me qellimin per tu dukur meshkuj te vertete.
  yep that`s right
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by fefe_metallica on 07.06.08 17:48

  Greta wrote:
  fefe_metallica wrote:jap mendime dhe pa me ven pushk
  ahhahahahaha mire ben fundja ne demokraci jemi Very Happy


  ee pra

  kte gje te pakten e kam mesu ne sociologji dhe e mbaj mend
  haha
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:51

  duke qen vetvetja.....se keto te tjerat duket sikur i ben per tu dukur snob leshi roba firmato apo ca ke ven ti me larte ato jan gjera tkota sidomos veshja ska te bej fare nese robat te rin mri en trup ska spe te jen firmato

  Sponsored content

  Re: Çunat te quhen meshkujt te vertet i ben...????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:17