FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by Elboy814 on 29.05.08 16:25

  Arrow Arrow Arrow
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by fefe_metallica on 29.05.08 16:34

  ne shkoll
  e kam pas ne fillore haha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by Elboy814 on 29.05.08 17:06

  me ishin
  ne pub....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by g-unit girl on 21.06.08 4:52

  El_ninjo wrote:me ishin
  ne pub....

  apapapa qenke dangerous ti ne party dmth eee Razz:P:D lol!
  e mire mire ska gje po he, do vish me mua po bera ndonje party eee?? Razz:P:P:P hahahahahahhaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by Elboy814 on 21.06.08 10:10

  hahahaha
  po mi vij neaprty e vrap vij....
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by egoistja on 21.06.08 21:09

  ish-in tim. shoqeri e perbashket.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:35

  OK PAK SI GJAT PO ME 2 FJALE EHHEHE JEMI NJOFUR NE NJE PAB KU KISHIM MBREMJE 2 SHKOLLA NKLAS 8 E FTOVA PER TE KERCY KERCYM ME PAS U ULEM PIM DICKA DHE FILLOI HISTORIA AHAHAHHA

  Sponsored content

  Re: ku jeni njohur me te dashuren dashurin tuaj??dhe si???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:26