FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by moon_girl on 26.06.08 1:03

  nqs e keni ndermend dhe e realizoni festen e kam prenotuar vendin une per te kenduar live...do te jete sikur te shikoni ndonje koncert live...vetem se nuk do jet ndonje person i njohur ne bote por ne lagje....lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 1:04

  kte periudhe jo se me duhen per te Whitesnake lol
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Snowhite on 26.06.08 15:34

  moon_girl wrote:nqs e keni ndermend dhe e realizoni festen e kam prenotuar vendin une per te kenduar live...do te jete sikur te shikoni ndonje koncert live...vetem se nuk do jet ndonje person i njohur ne bote por ne lagje....lol

  Po s'ka rendesi se nuk eshte i njohur. Rendesi ka te kendoje mire edhe te kenaqi te tjeret. Per kete mos u merzit se e gjejme. lol! Pastaj pse duhet te jete sesben me muzike live. Edhe nqs vetem kercejme qef eshte.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 15:35

  te jete si te jete,por vetem te realizohet se keshtu si e kemi nis nuk ka gje ne terezi festa.administratoret dhe modeatoret duhet te merren me kte pune.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Snowhite on 26.06.08 15:47

  III ma futi dhe mua me kete rast. Une kushedi sa here i kam thene el_ninjos si koke qe e kemi, po ku merr vesh ai.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:48

  lene ca thote gjak_verdheblu mii po he Wink
  kemi besim tek ju ne Very Happy Wink
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Elboy814 on 26.06.08 16:32

  Snowhite wrote:III ma futi dhe mua me kete rast. Une kushedi sa here i kam thene el_ninjos si koke qe e kemi, po ku merr vesh ai.
  pason tipin ti eee
  po nuk behet fest te pakten deri sa te mbaroi korriku apo gjysma ushtit,esht shum vape ,
  te gjith jan me pushime,dhe un sjam shum ne el te merem me kte ....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.06.08 16:34

  edhe une gjithashtu nuk jam i gatshem per keto muaj vere... nga shtatori do te organizojme nje party te madhe... pastaj skemi as kengetaren per muzike live se eshte neper turne.... besoj se do na mirekuptoni.... STAFI

  Sponsored content

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:53