FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:54

  DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 16.05.08 22:44

  Padiskutim qe po!!!Do ishte shume bukur!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 22:46

  ueee edhe une kete teme hapa per tu pergjigjur....
  patjeter qe po... duhet te bejme nje feste deri nga fundi i muajit.....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:23

  Po qe se behet fjale per feste, jami gjithmone gati. Po puna eshte te behet realitet, jo kshu ne ajer.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by moon_girl on 04.06.08 17:13

  po pra duhet te behet realitet se me llafe kot jemi deri ne fyt
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by DarkAngel on 04.06.08 19:22

  ketu te gjithe dakort jane po ama kjo mbetet vetem ne leter dhe nuk behet realitet
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:29

  me kenaqesine me te madhe qe po
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 17:58

  e pse jo, sdo ishte keq, per me teper do argetoehshim te gjtihe sebashku ne nje party vetem e jona Razz Very Happy
  po po patjeter me jgtihe qejf bile Smile
  puuf gjithe stafin edhe pse nuk e njoh, vetem el_ninjo njoh Very Happy
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by egoistja on 15.06.08 18:26

  Patjeter. Do ishte shum nice te njiheshe personalisht me njerez te cilet i njeh vetem nga ato qe shkruajne ketu.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 15.06.08 18:28

  Ne mbetem duke i thene ketyre gjate shkolles,po pse u be gje?Tani qe jane pushimet me duket edhe me e veshtire!!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:29

  Te duket e veshtire? Tani eshte e pamundur. Jane shperndare neper plazhe, neper te aferm etj etj njerezit.

  Uf sa me kishte marre malli per te shkruar neper forume. Pa lidhje me temen kjo e fundit Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 20.06.08 0:06

  Epo hy me shpesh pra,te del e malli!!! Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 14:25

  Festen me duket se e paskeni bere dhe qenkeni kenaq shume.LOL.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 20.06.08 23:51

  ahaha po po,sa keq qe nuk erdhe!! lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 0:38

  isha dhe un ke festa por nuk me ke pare ti mua,prandaj thua sa keq.LOL
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 21.06.08 0:41

  Do te kem pare po sdo te kem njohur,ketu vetem syte na ke tregu ti lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 0:45

  ndoshta dhe un te kam pare por as ste kam njohur.Un i kam treguar syt por ti sna ke treguar asgje.foton time e gjen ke tema sporti,futbolli,www.kfelbasani.com.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Ermagedon on 24.06.08 11:20

  Me te tregu angel foto ngele ne vend ti mer. E o angel ti tregoj une ndonje foto tenden per ty. Me ket rast prezantoj dhe veten edhe ty.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 24.06.08 12:11

  Hahaha,rrofsh o Er.Se di ia treg foton ti po une i thashe kush jam,se njifeshim po si tregoja iher kot une!! Razz
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Ermagedon on 24.06.08 12:24

  Cme duhej mua ti tregoja foto pa lejen tenede.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 24.06.08 12:37

  E di e di qe nuk e beje!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 24.06.08 15:25

  Ermagedon un me angelin njifemi por un nuk e dija qe ishta ajo,prandaj i thash te nxjerri foto.Por un kam shume foto te angelit.Sa te jete hi5 mo e vrisni mendjen se keni foto sa te doni Smile
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 25.06.08 15:26

  Gjak_Verdheblu wrote:Ermagedon un me angelin njifemi por un nuk e dija qe ishta ajo,prandaj i thash te nxjerri foto.Por un kam shume foto te angelit.Sa te jete hi5 mo e vrisni mendjen se keni foto sa te doni Smile

  Shi shi,po prej hi5 u ngatarrove ti qe kujtove se isha nje goce tj!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 26.06.08 0:02

  Un u ngatarrova nga emri jo nga fotot mi lal.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by angel on 26.06.08 0:07

  Po e di re,po pseudonim i hi5 ishte ai!!

  Sponsored content

  Re: DO TE ISHIT TE GATSHEM TE PAGUANIT TE GJITHE NJE SHUME TE VOGEL PER TE ORGANIZUAR NJE FESTE PER KETE FORUM?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:34