FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:50

  ME KA MARRE MALLI PER NJE...........(USHQIM)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Elboy814 on 19.05.08 15:42

  karkaleca deti
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by DarkAngel on 19.05.08 17:30

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 17:57

  ueeeeee me ka marre edhe mua malli per kesoj larte....... mmmmm
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Elboy814 on 19.05.08 18:13

  DarkAngel wrote:
  booboo si e pelqeni kte gjen lart ju o njerez ,esht shum e shpifur...
  nje her e kam provu ne jeten time
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Cinderella on 19.05.08 18:16

  dhe mu nuk eshte se me perlq shume po me ka marr malli se me kujton veren
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 18:58

  te te marri malli per nje gje nuk do te thote se e pelqen shume e lal... thjesht kam kohe pa ngrene...
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Cinderella on 19.05.08 19:01

  po per gjerat qe nuk ta ndjen fare dhe gjith jeten mos ti kesh nuk te merr malli(te pakten mua)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by angel on 19.05.08 22:52

  Me ka marre malli per femijerine
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by fefe_metallica on 19.05.08 23:50

  me ka marr malli per dje ne darke (ne kte ore me sakte)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by angel on 20.05.08 0:35

  Me ka marre malli per ta gdhi me shoqet
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Snowhite on 20.05.08 0:36

  IIIII edhe mua shume.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:45

  hahahahahahaha po ktu thot per ca ushqimi ju ka marr malli kto 3 lart ja fusin kto Razz lol
  me ka marr malli me fut icik buk ne goje se kushedi sa kam qe nuk ha, rri me budalliqe :S loooooool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by g-unit girl on 19.06.08 6:06

  mka marre malli per karkaleca (mmm sa te mire qe jane)
  per nje pastice greke qe vdes fare per kte
  per sanduicet e shkolles
  kto me vijjne ndermend tani se mund te kete edhe plot ushqime te tjera Razz Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 1:00

  mu per vete mka marre malli per pi pi... pica.LOL
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:11

  ME KA MARR MALLI PER GALLATAT NE KLASE
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:50

  me ka marr malli per nje pjate me pure te mire fare se kam nje muaj qe nuk ha..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:13

  me ka marre mallli me degju cik kete kengen Preslava - Posleden Adres
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by g-unit girl on 21.06.08 12:08

  o MOON_GIRL mos ma merr per tkeq por ti vetem ke thene kur ke hap temen qe te shkruajme per nje ushqim jo per gjera te tjera, edhe DarkAngel si eshte permbajtur temes, pasi ka shkruar se e ka marre malli me degju nje kg Razz:P
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by moon_girl on 21.06.08 15:04

  jo.nuk me vjen aspak keq qe me korigjon......as nuk e mbaja mend fare se e kisha hap une kete teme,me beso..........
  po e regulloj gabimin:
  me ka marre malli per torte......
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by g-unit girl on 24.06.08 16:48

  me ka marre malli per nje sufllaqe Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by DarkAngel on 24.06.08 18:11

  per kete lart se kam nje dit pa fol
  ne msn
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by moon_girl on 24.06.08 19:23

  DarkAngel wrote:per kete lart se kam nje dit pa fol
  ne msn
  duhet per nje ushqim...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by g-unit girl on 24.06.08 20:07

  moon_girl wrote:
  DarkAngel wrote:per kete lart se kam nje dit pa fol
  ne msn
  duhet per nje ushqim...

  sa e respekton temen kjo vajze lol! (shaka bera)
  puuuuf
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by angel on 24.06.08 21:55

  Me ka marre malli per Snowhite.Po nsr do e takoj nsr,sa qejf!! Very Happy Mezi po pres

  Sponsored content

  Re: ME KA MARRE MALLI PER NJE...........

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:35