FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:47

  ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Snowhite on 20.05.08 0:29

  Nje vend i zhurmshem, nuk ka rendesi fast food apo jo.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 20.05.08 0:30

  ne keto momente po me dhemb koka edhe dua vend te qete familjar...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by fefe_metallica on 20.05.08 0:31

  restorant!
  sidomos kur pagum babi !
  kenaqesh !
  te ngjajne ushqimet me te mira , me me shum shije .....

  fast foodet ma kan shpif keq fare
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by angel on 29.05.08 22:01

  Varet nga dita,mgjt dhe mua me pelqejne vendet e zhurmshme ne pergjithesi sidomos kur ben gallata lirshem me shoqerine.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Greta on 07.06.08 12:41

  Varet nga ditet po me shume per fast food-in jam.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:20

  varet nga dita dhe me ke jam e shoqeruar,por pergjithesisht i urrej restorantet e qeta familiare ku duhet te mbash kurrizin drejt dhe te sillesh si nje zonjushe.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Snowhite on 07.06.08 16:37

  Pervec se nuk rri si do vete, nuk ke as cfare te besh, duke qene se te gjithe njerezit perqark jane serioze dhe s'ka ndonje njeri qe ta analizosh nga koka te kembet, sic bejme zakonisht kur mblidhemi me shoqerine.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:39

  EDHE KUR TE QESHESH DUHET TE MBASH SHAMINE PERPARA,TE PERDORESH THIKE E PIRU EDHE PER TE PRERE BUKEN
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Snowhite on 07.06.08 16:41

  Hahahaha, e vertete kjo, megjithese une nuk e perdor shume buken ne restorante. Gjeja e vetme e bukur jane kamarieret, qe te rrine gati gjithe kohen dhe pergjithesisht mua me duken te lezetshem.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:44

  HAHAHAHAHA
  PALE,DUHET TE VESHESH NJE FUSTAN TE PERSHTATSHEM SE SPORTIVE TE SHOFIN SI ULKONJE
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:45

  fast food se e mbush me mire barkun[b]
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:48

  E VERTETE SE NE RESTORANT UNE PER VETE VETEM PATATE ME MISH HA.CDO GJE TJETER MA SHPIF

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:06

  e dyta normale, sa mka marr malli iher
  se kto fast food-et i kam be telef, lere iher qe as nuk ulem se skam asiher kohe, imagjino i ha tu ec ne rruge

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:08

  DarkAngel wrote:fast food se e mbush me mire barkun[b]

  si mor e mbush me mir, po ne fast food vetem sufllaqe ose doner ose sanduic mund te blesh, kurse ne restorant ke gjith ate menu, lloj lloj gjerash aty lol

  Sponsored content

  Re: ME MIRE NJE FAST FOOD APO NJE RESTORANT I QETE FAMILIAR?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:16