FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  THENIE TE MENĒURA...

  Share
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by egoistja on 16.06.08 22:48

  VETEM AI QE SYNON ABSURDEN DO TE ARRIJE TE PAMUNDUREN. (ALBERT AJNSHTAJN)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:29

  „Ēdo minut qė e kalon nervoz, humb gjatshtėdhjetė
  sekonda gėzimi tė jetės sate.“


  Albert Schweizer, mjek gjerman, muzikant dhe filozof.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:29

  „Ku duhet tė filloj? Bota ėshtė aq e madhe. Do tė
  filloj me vendin tim qė e njoh mė sė miri. Por vendi
  im ėshtė aq i madh.Po filloj mė mirė me qytetin tim.
  Po qyteti im ėshtė aq i madh. Mė sė miri po filloj
  me rrugėn time. Jo, me shtėpinė time. Jo, me familjen time.
  Ah, po! Po filloj me veten time.“


  Elie Wiesel, shkrimtar amerikan.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:30

  „Njeriu cinik ėshtė ai i cili i din ēmimet e tė
  gjitha sendeve, por jo vlerat e tyre“


  Oscar Wilde, shkrimtar.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:30

  „Pushteti ėshtė gjithnjė pa dashuri, dashuria ėshtė
  gjithnjė pa pushtet.“


  Nga „1717 witzige und Kesse Supersprüche“.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:31

  „Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė:
  ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės
  dhe thėnia-unė isha gabim.“


  Sydney J. Harris, gazetar anglez.
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:26

  DO TE ISHA NJE HIC PO TE MOS MENDOJA PER DASHURINE


  Paulo Coelho nga libri 'njembedhjet minuta'

  Sponsored content

  Re: THENIE TE MENĒURA...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 6:05