FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  THENIE TE MENÇURA...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:43


  • kujtimi i lumturise nuk te sjell lumturi,
   kujtimi i dhimbjes te sjell dhimbje.
   -Xh. Bajron-

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:43


  • ti i the nje te fshehte nje miku,por mos harro
   se dhe ai e ka nje mik.
   -anonim-

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:43


  • per dashurine xhelozia eshte shoqja me e
   ngushte dhe armikja me e madhe.
   -xh. Bruno-

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:43


  • Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty,
   realiteti u be nje enderr anonim

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:44


  • Njerezit dashurojne sepse jane kurjoze te
   njohin vetveten, pikerisht per kete eshte e rrezikshme dashuria..."

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:44


  • Bota eshte nje komedi per ata qe mendojne e
   nje tragjedi per ata, qe ndjejne anonim....

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:45


  • Armiqte gjykojne,miqte degjojne. anonim
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:45


  • "Te gjithe jetojme nen te njejtin qiell,
   por jo te gjithe kemi te njejtin horizont"

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:45

  Genjeshtrat
  thuhen kur dehesh me poezi ndersa te vertetat kur dehesh me raki....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:46


  • Vetmia te dhuron kenaqesine te njohesh
   vetveten,
   ndersa vetvetja te
   dhuron kenaqesine te shijosh vetmine!*
   nga Helga Kraja
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by moon_girl on 16.05.08 16:51

  qesh mire kush qesh ma bukur................lol
  (kush qesh i fundit)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:49

  Per
  sa kohe qe do t`i shihni meshkujt si "MJET JETESE" atehere dhe
  meshkujt do ju shohin si "MJET PERDORIMI".
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:50

  pulave
  ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec" xha SULO
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:51

  Dashuria
  eshte nje zjarr, por nuk dihet asnjehere nese do te te ngrohe zemren apo do
  djege gjithe shpirtin (Joan Crawford 1906-1977)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:51


  • Burrat martohen sepse jane te lodhur, grate
   sepse jane kurioze. Te dy perfundojne te zhgenjyer. (Oscar Wilde
   1854-1900)

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:51


  • te gjithe duan te shkojne ne parajse,por askush
   nuk do te vdes....

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:52


  • mrekullia e jetes kuptohet kur lejojme te na
   ndodhin gjera te papritura- Koelho

  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:52


  • Sa keq qe te medhenjte i njohim kur jemi te
   vegjel...dhe kur rritemi
   i leme edhe ne te vegjelit pas dore!  anonim
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 23:53


  • Te shkruash dicka dhe te ndjesh dicka jane dy
   gjera komplet te ndryshme. E keqja eshte kur te dja keto gjera lidhen
   bashke. Atehere komplikohet puna.

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by g-unit girl on 15.06.08 21:09

  nuk e di pse po me peleqn shum kjo shprehja e popullit tone te dashur:
  SHOKUN ZGJIDHE ME TE MIRE SE VETEN

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:33

  g-unit girl wrote:nuk e di pse po me peleqn shum kjo shprehja e popullit tone te dashur:
  SHOKUN ZGJIDHE ME TE MIRE SE VETEN

  po ik mi ti se ste shkon ty te shkrush te kjo teme tongue
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by Elboy814 on 16.06.08 16:54

  hahahaahahha shum ebukur kjo
  hhahahahaha
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by Cinderella on 16.06.08 17:10

  what goes around comes around (cfar do mbjellesh do korresh)
  ai cuni atje qe ka shkurjt shume thenie te mencuara do te thote qe eshte i mencur??? lol.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by angel on 16.06.08 20:31

  Cinderella wrote:what goes around comes around (cfar do mbjellesh do korresh)
  ai cuni atje qe ka shkurjt shume thenie te mencuara do te thote qe eshte i mencur??? lol.

  Sipas kesaj dhe une qe skam shkruar hic kam ik skic lol!
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by egoistja on 16.06.08 22:46

  MOS KI FRIKE TE PROVOSH PERVOJA TE REJA: ISHIN AMATORET ATA QE NDERTUAN ARKEN E NOES DHE EKSPERTET ATA QE NDERTUAN TITANIKUN.

  Sponsored content

  Re: THENIE TE MENÇURA...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:23