FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  UPS...........

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 23.06.08 21:48

  ups doli moon_girl,une thashe shyqyr icik shoqeri!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UPS...........

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:20

  upssssss spanja ne finale perballe gjermanise
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UPS...........

  Post by Elboy814 on 27.06.08 11:21

  uups spanja do ta thyj ne mes gjermanine
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UPS...........

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:21

  upsssss ska shanceeeee
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UPS...........

  Post by Elboy814 on 27.06.08 11:22

  do e shohim
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UPS...........

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:23

  upssssssssss cpati torres dje qe doli apo se nuk luajti fare

  ma pe pak zevendesuesin sa u fut gooool:D
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UPS...........

  Post by Elboy814 on 27.06.08 11:24

  hahahah shansi fillestarit ,shife ne finale torresin ti

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: UPS...........

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 11:25

  UPS sapo shava nji person me sms Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UPS...........

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:26

  iiiiiiiiii ca tha po GUIZA luajti ne spanje gjysem kampionati dhe beri 27 gola jo te luante te gjithe ai ca duhet te bente biles ishte dhe me nje ekip te nivelit te dobet si majorka kurse TORRES me liverpoolin dhe 34 gola gjithe kampionatin
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UPS...........

  Post by Elboy814 on 27.06.08 11:27

  tani qe doli guzia lojtar shenus u bere me te.
  un torresin e kam pas pe;y qe kur ishte te atl madrit dhe nuk njihej fare...ishte ma i miri ne spanj.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UPS...........

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:29

  hahaha po jo re edhe mua me ka pelqyer guiza kush tha qe sme ka pelqyer po nuk njifeshe tani qe iku te fenerbace do flasim ne
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 27.06.08 23:10

  upsss na cmenden bubullimat!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: UPS...........

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 23:18

  Upsssssssss dhe un u trema shume prej bubullimave. Razz
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UPS...........

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 23:26

  po ca frike
  por kujdes mos digjen modemat , se ashtu mu dogj 1 , nga kto shkreptinat ose bubullimat
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 27.06.08 23:31

  ups vetem une goce online tani(sikur eshte ndonje e re kjo!! lol! )
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: UPS...........

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 0:53

  ups iken te gjithe keto.Me lane vetem ne forum.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 28.06.08 22:21

  ups edhe une sikur mbeta vetem edhe kur,tani qe sa erdha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UPS...........

  Post by moon_girl on 28.06.08 22:52

  upssssssss sa po me flihet
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 28.06.08 23:15

  upsss e ka zene gjumi mbi pc kete me duket qe spo shkruan me Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UPS...........

  Post by moon_girl on 28.06.08 23:25

  ups tani sa u zgjova....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 28.06.08 23:43

  upsss po me vjen mua gjumi tani
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UPS...........

  Post by moon_girl on 29.06.08 0:10

  ups thyem prap rekord
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 29.06.08 0:13

  ups pse sa ishte dje nr anetareve online?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UPS...........

  Post by moon_girl on 29.06.08 0:22

  jo dje sot u be 11
  prit se do behet prap me shume
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UPS...........

  Post by angel on 29.06.08 0:25

  ups spo na shkruan Snowhite,nga do jete kshu?

  Sponsored content

  Re: UPS...........

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:15