FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  Obobooooooooo......

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 16.06.08 20:41

  Oboboooo u merzita tani!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Obobooooooooo......

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:43

  oboboooo spo me rrihet pa lalin tim SadSadSad
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 16.06.08 20:44

  Oboboboo qenke keq me verte mi goc!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Obobooooooooo......

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:46

  shuuuuuuuum keq mos te them qe mezi me rreh zemra Razz
  jam vertet shum keq Sad po ska gje po he mos u merzit edh eti prej meje Razz Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 16.06.08 20:49

  Obobobooo me duhet te iki une tani!!Si do te le ty vetem Very Happy lol!
  Ketu jemi ne.Puc deri sa te flasim!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Obobooooooooo......

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:54

  ok ska gje mi lal po he
  kalofsh sa me mire Very Happy
  puuuuuuf
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 16.06.08 22:19

  Obobooo Denada ka kujtu se kam qene ketu une se e kisha lene siperhere online.Hajt se do fl po he e ta sqaroj

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Eternal_Light on 17.06.08 0:07

  oooooooobooooooboooooooooooo
  skam msu hic per neser :S:S
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Obobooooooooo......

  Post by fefe_metallica on 17.06.08 1:19

  obobo sa shum e dashkan njera tjetren elda dhe denada haha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Eternal_Light on 17.06.08 1:27

  oboooboooo sa po qesh tani me kte postimin lart hahahahahahahahaha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Obobooooooooo......

  Post by fefe_metallica on 17.06.08 1:31

  jo mi se thash me kuptim te keq ose per te qesh
  puc elden 1her se na ka marr malli

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Eternal_Light on 17.06.08 3:01

  oboboooooooo jam shum druuuuuuuuuuuu lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Obobooooooooo......

  Post by g-unit girl on 17.06.08 4:52

  angel wrote:Obobooo Denada ka kujtu se kam qene ketu une se e kisha lene siperhere online.Hajt se do fl po he e ta sqaroj

  haha po ska gje mi lal, ta fal se u mesova me ty qe e le hap dhe iken ku te duash Razz:P lol!
  ska nevoje per sqarim jooo Very Happy
  tpuuc muahhh
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 17.06.08 15:16

  Obobobooo sa po pertoj te dal nga shpia ne kete vape!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Obobooooooooo......

  Post by DarkAngel on 18.06.08 14:08

  bobobobo ca vape sot
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Obobooooooooo......

  Post by g-unit girl on 18.06.08 15:40

  obobobo qe spo arrij te pajtohem me ate shokun tim SadSadSad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 17:47

  oboboooooooooo sa po mpelqeka pamja e re e forumit Very Happy
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Cinderella on 18.06.08 17:59

  obobo po na prishet koha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 20.06.08 0:27

  oboboooo sa vone paska vajtur!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:27

  booo kush ngrihet nsr qe ne 7 e 30
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Obobooooooooo......

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:35

  obobo cdo vras ndonje
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 20.06.08 0:37

  oboboooo sa i merzitur qenka antari siper!! Mad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Obobooooooooo......

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:39

  OBOBO U BE KRAHU I DJATHTE I EL_NINJOS TE TEME LUFTES MESHKUJ FEMRA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Obobooooooooo......

  Post by angel on 20.06.08 0:47

  Oboboooo po me flihet gjume!!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Obobooooooooo......

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:47

  OBOBO MUA JO

  Sponsored content

  Re: Obobooooooooo......

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 22.10.18 13:26