FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Mos...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Mos...

  Post by Elboy814 on 10.07.08 17:55

  angel boy wrote:mosssssssssssssssssss nuk e kuptoj kete larte ,,edhe eshte super administrator..edhe e ben temen chit-chat...ncncncnnc edhe kerkon nga ne ti respektojme temat
  per mu rendsi ka tbani qef.
  tema chit chat qe mos flisni ven e paven,po tflisni aty
  kapishi?
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Mos...

  Post by angel boy on 10.07.08 17:59

  EL_NINJO wrote:
  angel boy wrote:mosssssssssssssssssss nuk e kuptoj kete larte ,,edhe eshte super administrator..edhe e ben temen chit-chat...ncncncnnc edhe kerkon nga ne ti respektojme temat
  per mu rendsi ka tbani qef.
  tema chit chat qe mos flisni ven e paven,po tflisni aty
  kapishi?

  po pra por vet ti qe je admini ,, po i shkel keto rregulla.....
  po leje fare une thjesht te sygjerova dicka ,,pastaj forumi jot eshte ti e di me mire,,.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Mos...

  Post by g-unit girl on 10.07.08 18:00

  moooos ky nacu siper u acarua keq tashi, kur bo edhe ky si nerv moo Razz hahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Mos...

  Post by Elboy814 on 10.07.08 18:01

  forumi esht i tgjithve,bani qef,mos thyni rregullat se padashje munt te hani dhe ndonje ban nga njeri prej admineve
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Mos...

  Post by angel boy on 10.07.08 18:02

  g-unit girl wrote:moooos ky nacu siper u acarua keq tashi, kur bo edhe ky si nerv moo Razz hahaha


  nuk u acarova lali,,por kur shikoj qe vet admini shkel rregullat me vjen keq per forumin Razz Razz
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Mos...

  Post by Elboy814 on 10.07.08 18:04

  o miku mos i bjer pragut te degjoj dera...
  ok do e kem parasysh mos i shkel rregullat....na bani dhe kritika tani
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Mos...

  Post by angel boy on 10.07.08 18:06

  shnet shoku sme pelqen me te debatoj kot
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Mos...

  Post by Living_bride on 10.07.08 21:37

  MOOOS KTU PASKAN BE ICIK LLAFE KTO CUNAT.
  AUUU KEQQ.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Mos...

  Post by g-unit girl on 10.07.08 21:38

  hahahaha tani e sheh mi yllo Very Happy plasi ne kucove RazzVery Happy hahaha

  moooooooos me erdhen njerez ne shpi, sflas dot ne msn Crying or Very sad
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Mos...

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 21:41

  mossssssssss sa keq,doli fare nga msn-ja kjo
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Mos...

  Post by Living_bride on 10.07.08 21:47

  moosss kto te dy nuk flasin dot ne msn.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Mos...

  Post by angel on 10.07.08 21:51

  Mos u acarova tani Mad
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Mos...

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 22:05

  mossssssssssssss g-unit girl eshte merzit keq fare me mua Sad
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Mos...

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:31

  mosss,spo hap dot msn!!!!!!!!!
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Mos...

  Post by angel boy on 10.07.08 23:16

  mosssssssssss si nuk e takova dot darkun sot.....boooooooooo sa inat me vjen ,,
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Mos...

  Post by Elboy814 on 10.07.08 23:20

  mos kush sgjohet nsr qe ne 7 e gjys
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Mos...

  Post by A.N.I. on 11.07.08 0:25

  mossss,tani duhet te iki...klm te gjithe,sidomos ato me te cilet fola Very Happy dmth angel boy,living bride dhe gjak verdheblu...puc puc
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Mos...

  Post by angel boy on 11.07.08 0:26

  mosss iku kjo....


  kalofsh bukur dhe ti pucccc puccccccc
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Mos...

  Post by angel on 11.07.08 14:01

  Mos vetem une online
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Mos...

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.07.08 14:54

  Mosssssssss po me mbyllen syte per gjume.Jam gjith naten pa gjume.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Mos...

  Post by DarkAngel on 11.07.08 15:30

  mosssssssss kjo vapa na cmeni
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Mos...

  Post by Living_bride on 11.07.08 16:45

  mooosss bera i gabim tani.ppfff sa kot.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Mos...

  Post by DarkAngel on 11.07.08 19:15

  mosssssssssssssssssss nuk kishte pepsi
  :
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Mos...

  Post by Living_bride on 11.07.08 20:43

  MOOOOSS KY NUK KA PEPSI KURSE UNE NUK KAM NJE BIRRE TANI!! :@ :@
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Mos...

  Post by Gjak_Verdheblu on 13.07.08 12:49

  Mosssssssss gazeta nuk thoshte gje per Elbasanin sot.

  Sponsored content

  Re: Mos...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:25