FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Kam vene re se ......

  Share
  angel
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kam vene re se ......

  Post by angel on 26.06.08 14:46

  Kam vene re se coyot ka hy me shpesh keto dite ne forum
  CoYoT
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kam vene re se ......

  Post by CoYoT on 26.06.08 14:49

  e mka hip ne qef me shkrujt ktu... pasaj ca te bej se sme msohet...........
  CoYoT
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kam vene re se ......

  Post by CoYoT on 26.06.08 14:58

  kam ven re se el_ninjo ja ka var fare forumit,... ka gjet nji hoby me i heq zarin robvee Very Happy:D:D:D
  avatar
  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 1:49

  Kam vene re qe sonte nuk hyri online asnje nga kto te elbasanit, ca ka ndodh njerez, difekt linja me siguri apo jo ?
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by moon_girl on 27.06.08 10:00

  po kishte difekt linja...pffff na merziti...si te ndeshja me gjermanine qe nuk jepej se kishte difekt ashtu kishte edhe ne el...pardje ishte ne greqi...pastaj ne elbasan....priteni edhe ju ne tirane....lol
  Elboy814
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Elboy814 on 27.06.08 10:05

  CoYoT wrote:kam ven re se el_ninjo ja ka var fare forumit,... ka gjet nji hoby me i heq zarin robvee Very Happy:D:D:D
  hahah po mir me goc tano ndonje shaka te voge duhet ta pranoni ju...hahah
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Kam vene re se ......

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:50

  kam vene re se angel eshte top poster
  avatar
  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 11:58

  kam ven re se dark angel esht gjysem engjelll gjysem djall
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Kam vene re se ......

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:59

  kam vene re se ti ke sy shume te bukur
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by moon_girl on 27.06.08 14:37

  kam vene re se nicku im dhe i ca te tjereve qenka bere bojeqielli....
  anetare speciale kshu????
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Kam vene re se ......

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:29

  kam vene re se jo vetem qe nicku im eshte bere blu por edhe qe ne listen time te atyre qe une i kam perzemer jan shtuar edhe nja dy persona te tjere qe nuk i njhja por tashme i njoh ato jane: GJAK_VERDHEBLU dhe COYOT jo se te tjeter si ka qejf por kto te dy dhe te tjeret qe e dine vete se kush jane i duuuaaa shuum Very Happy jane njerez coool fare, te papare, me kenaqin kur flas me to Very Happy


  iiiii si harrova SNOWHITE unew mii Embarassed edhe kte e kam qejf une Very Happy e puuuc fooort Very Happy
  Gjak_Verdheblu
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:31

  Flm shume g-unit girl.
  Te kam shune xhan goce,edhe pse kem shume pak qe te njoh.
  Nje puthje per ty se e meriton.
  Muaahhhhhhhhh ylli vogel.
  g-unit girl
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Kam vene re se ......

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:34

  na skuqe mer cun RazzVery Happy shaka rroofsh lale
  e njejat gje edhe per ty dmth edhe pse njihemi pak nice boy je RazzVery Happy
  jo vetem ti po tjgithe ca njoh une qe i duua shuum e qe jane nga elb Very Happy
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by moon_girl on 27.06.08 15:55

  KAM VENE RE SE QENKAN 7 VETA ONLINE
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 15:56

  kam ven re se kam fillu te pij shum birr
  bleva kur isha shpar me mamin haha
  Ermagedon
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Ermagedon on 27.06.08 15:58

  Kam vene re se kane filluar te me dhembin muskujt e barkut
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:00

  KAM VENE RE SE EDHE I PERDORUAS DUHET....
  Ermagedon
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:03

  Ndoqen keshillen time kta, te gjithe ne dy kane hap forumin
  AI_CUNI_ATJE
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Kam vene re se ......

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:05

  kam ven re se inati spo njeh kufi...
  moon_girl
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:06

  PO PSE MIIIIIIIIIIII QENKE ME INAT TI RE????????????????????
  fefe_metallica
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kam vene re se ......

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:56

  kam ven re se kan dal ret
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Kam vene re se ......

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:22

  kam ven r se Eternal_Light u fut ne linje
  avatar
  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 17:22

  haha kam ven re se dark angel paska marr ngjyre blu Razz
  DarkAngel
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Kam vene re se ......

  Post by DarkAngel on 27.06.08 17:26

  hahahaha kam vene re se kjo lart duhet te pergjigjet te drejtoi nje pyetje nje antari:)
  CoYoT
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kam vene re se ......

  Post by CoYoT on 28.06.08 15:30

  kam ven re se jam ber antare aktive yeeeeeeeeeeep cheers lol!

  Sponsored content

  Re: Kam vene re se ......

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.01.19 4:04