FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Ndoshta neser....

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Ndoshta neser....

  Post by piccola_stella on 12.06.08 21:10

  ...do jem gjall prap...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Elboy814 on 12.06.08 22:15

  ndoshte neser iki n pishin
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 12.06.08 22:24

  Ndoshta neser do kenaqem prape si sot!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ndoshta neser....

  Post by fefe_metallica on 13.06.08 0:38

  iki ne tr dhe pastaj party me te shkolles si fund viti te Universi !

  asgje nga kto te 2 nuk eshte e sigurte !
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Ndoshta neser....

  Post by DarkAngel on 13.06.08 16:24

  ndoshta neser jam ne tr
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 13.06.08 18:12

  Ndoshta neser hapet koha,ishalla dmth!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ndoshta neser....

  Post by fefe_metallica on 13.06.08 19:02

  fefe_metallica wrote:iki ne tr dhe pastaj party me te shkolles si fund viti te Universi !

  asgje nga kto te 2 nuk eshte e sigurte !

  vetem ne tr ika
  per kte te 2 sme dolen leket dhe koha!
  as fuqi nuk kisha ne fakt
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 13.06.08 21:43

  Ndoshta neser do planifikoj ndonje gje te bukur!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ndoshta neser....

  Post by fefe_metallica on 14.06.08 0:44

  ndoshta neser flas me dike ( mbas 17 min dmth lol)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 15.06.08 22:28

  Ndoshta neser pasi te mbarojme pune ne shkolle do dalim!!!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ndoshta neser....

  Post by moon_girl on 15.06.08 22:40

  ndoshta neser do ta perfundoj librin qe kam nisur per te lexuar
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 15.06.08 23:00

  Ndoshta nsr do e marr dhe une listen e librave qe kam per te lexuar tek shoqja se nuk e kam marre akoma
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Ndoshta neser....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.06.08 0:28

  ndoshta neser marr ndonje note te mire ne provimin qe bera sot....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Elboy814 on 16.06.08 0:32

  ndoshta nsr ne mengje do pi ndonje gje te aleksandra

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:08

  ndoshta neser do e dhi provimin e matematikes :S
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Cinderella on 16.06.08 17:13

  ndoshta neser do bej prap vap si sot.
  suksese eternal light me qe qenke me provime.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:18

  pseben vrap ti Cinderella
  ku e ben vrapin??
  po si zgjoheshaq heret ne mengjes njeher??
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Ndoshta neser....

  Post by DarkAngel on 16.06.08 17:19

  ndoshta neser jam modd:D
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 16.06.08 20:19

  El_ninjo wrote:pseben vrap ti Cinderella
  ku e ben vrapin??
  po si zgjoheshaq heret ne mengjes njeher??
  Jo jo se ja per ate lloj vrapi qe kujton ti.Kushedi per ca do kete nxituar qe thote ashtu!!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Snowhite on 17.06.08 19:18

  Ndoshta neser do gjej kete Angel online, se kam tre dite qe hyj, kjo s'eshte. Me qe ra llafi e puth fooooooooooort. Me ka marre malli.
  Pervec angel, me ka marre malli shuuuuuuuuuume edhe per ca te tjere qe s'po i them fare se jane shume. Pervec kesaj, jam shume kurioze te njoh edhe keto anetaret e reja qe jane futur ketu.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 17.06.08 22:59

  Mua me ka marre me shume mi dreq!! Very Happy Te pakten folem sot,u cmallem njecik si me thene.Keto anetaret e reja jane coool ta sig une,sidomos g_unit girl.Do e njohesh po he.Puc foooooooooort.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Ndoshta neser....

  Post by g-unit girl on 20.06.08 20:52

  angel wrote:Mua me ka marre me shume mi dreq!! Very Happy Te pakten folem sot,u cmallem njecik si me thene.Keto anetaret e reja jane coool ta sig une,sidomos g_unit girl.Do e njohesh po he.Puc foooooooooort.

  ehh kjo vajze o zoot sa ma ben qejfin, flm yllo edhe ti je coool fare si goce, njiiish moo Very Happy
  edhe une te puuuuuuuc shuuuum fooooooort Very Happy miss u a lot
  e njeta gje edhe per mua do kisha deshire te njihja SNOWHITE Very Happy dhe besoj se eshte goc e mire meqe eshte shoqe e ANGEL Very Happy

  sa per temen ndoshta neser mund te takoj njerin prej atyre shokeve te mii, yviin sic i them une Very Happy
  ishalla o zoot
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ndoshta neser....

  Post by angel on 21.06.08 22:28

  Eshte,eshte ke thene nje gje ti lol! :Shokun zgjidhe me te mire se veten kshu qe kuptohet.
  Ndoshte nsr do mbarojme pune me ato deftesat
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ndoshta neser....

  Post by moon_girl on 22.06.08 22:21

  ndoshta neser do dal me shoqet
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Living_bride on 22.06.08 23:37

  ndoshta neser do knaqem dhe do iki atje ku dua une............

  Sponsored content

  Re: Ndoshta neser....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:02