FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2017

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


    Si i perballojme disfatat?

    Share
    avatar
    AI_CUNI_ATJE
    administrator
    administrator

    Male
    Number of posts : 1025
    Age : 29
    Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
    Job/hobbies : animals...
    Humor : batuta te perditshme...
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-22

    Si i perballojme disfatat?

    Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 19:19

    Qe nga femijeria kemi pase endrrat tona te
    vecanta, e me rritjen ato pasojne ne plane per te ardhmen, madje
    kalojne ne ambicje te cilat jo rralle mund te jene edhe te semura.
    Disa prej tyre mund te jene:
    nje rang i larte shoqeror, gjendje e mire financiare, pozite ne
    marredhenie politike, nje enderr per te sfiluar ne pasarelat e modes,
    per te mbajt kuroren e Miss-it, nje vajze/djale i bukur, venddodhja
    gjeografike.. ecc..


    Edhe kur ndodh qe endrrat apo planet tona dalin faull, e nuk arrijme objektivin e deshiruar, si reagojme ne?

    Inatosemi?
    Deshperohemi?
    Stresohemi?
    Biem ne depresion?
    Kerkojme Zotin?
    Mbyllemi ne vetvete?
    Izolohemi nga shoqeria?
    Hahemi me rrethanat?
    U veme fajin shtetit, shoqerise, familjes?
    Reflektojme e analizojme veten me mire?
    Kerkojme mbeshtetje diku?

    Cilat jane pra, disa prej reagimeve tona?
    Edhe ku e gjejme zgjidhjen?
    avatar
    moon_girl
    antar ideal
    antar ideal

    Female
    Number of posts : 1935
    Age : 24
    Location : 1-b
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    Re: Si i perballojme disfatat?

    Post by moon_girl on 16.05.08 17:04

    me guxim
    kurajo
    deshire per te ecur perpara
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 25
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: Si i perballojme disfatat?

    Post by Snowhite on 16.05.08 23:40

    Ne pergjithesi jam tip optimist. Ne fillim analizoj shkaqet e disfates, qe mos perseriten here tjeter. Pastaj jeta vazhdon normalisht, madje me me shume force perbrenda dhe deshire per te mos humbur.
    avatar
    angel
    antar ideal
    antar ideal

    Number of posts : 2064
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: Si i perballojme disfatat?

    Post by angel on 16.05.08 23:42

    Me me shume force,guxim e kurajo
    avatar
    piccola_stella
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 533
    Age : 25
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    Re: Si i perballojme disfatat?

    Post by piccola_stella on 28.10.08 18:24

    ....SI FILLIM QAJ.... POR NJE DJAL ME KA THEN NJE HERE.... ZEMRA JOTE KA FITU IMUNITET NDAJ DHIMBJEVE.... KSHUQE IME SME BEJN PERSHTYPJE...GJEJ GUXIMIN DHE I KALOJ....

    Sponsored content

    Re: Si i perballojme disfatat?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 18.10.17 13:54