FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 19:14

  Pershendetje miq.
  E di se shum nga ju kur te lexoni titullin do ju duket si tem fetare
  por mu kujtua si tem pasi sot po shikoja ne tv nje emision shum prekes.
  Ne kete bote shum njerez lindin me probleme.
  Si probleme qe nuk mund te flasin,te shikojn,te degjojn,ose edhe shum probleme te tjera.

  Pra kur shikoni te tille njerez me probleme
  a thoni FALIMINDERIT ZOT qe kam:
  2 sy ku shikojn
  2 vesh qe degjojn
  1 goj qe flet
  2 duar qe i perdor si te dua
  2 kemb te shendtshme

  thjesht flm ZOT
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Snowhite on 16.05.08 0:29

  Eh, njeriu asnjehere nuk kenaqet me te mirat. Mirepo kur shohim te tille njere, me te vertete qe duket sikur kemi gjithcka.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by angel on 16.05.08 0:36

  I them shpeshhere flm Zotit per shume gjera
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by fefe_metallica on 16.05.08 0:39

  nuk flas me zotin
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by moon_girl on 16.05.08 17:00

  them ndonjehere por kur merzitem me veten them pse te kunderten
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by CoYoT on 01.06.08 12:48

  poooooooooo e falenderoj shpesh per shpirtin qe kam....

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by kitty on 11.06.08 0:31

  per disa ane e them shpesh; per disa ane te tjera te karakterit jo dhe aq
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:45

  them si jo e flm shum madje qe jam mire me shendet, kshu sic jam dhe te vazhdoj te jem kshu

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:13

  jo i them o zot ca dreqin deshe qe me solle (edhe pse kur gjoja flas me zotin me duket sikur flas me muret)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:21

  dy mota kaq te ndryshme si nga besimi ,nga preferencat muzikora nga te gjitha...
  g-unit girl duket me e mir
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 17:24

  ca thu me el ninjo ???

  ku ka si motra e madhe lol
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:25

  thuj ca te dush e vogla esht e papar...hahah te presim ca do thon motrat per kto qe kemi shkrujt

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:26

  El_ninjo wrote:dy mota kaq te ndryshme si nga besimi ,nga preferencat muzikora nga te gjitha...
  g-unit girl duket me e mir

  e ke gabim shoku, fefe ka te drejte Cool Laughing nejse respekte per ty, puf fefen Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:28

  hahahaah te ishte g init girl e ta shifshit ju do benim nje dushe dyshe....
  kiss g-unit girl

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:28

  shif sa bukur ja ke shkrujt emrin iher wahahahahahahahahahahahhahahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:29

  he shikoje
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:29

  kthehemi te tema tani

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:30

  eh ca bo edit loool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by angel on 16.06.08 20:15

  Eternal_Light wrote:
  El_ninjo wrote:dy mota kaq te ndryshme si nga besimi ,nga preferencat muzikora nga te gjitha...
  g-unit girl duket me e mir

  e ke gabim shoku, fefe ka te drejte Cool Laughing nejse respekte per ty, puf fefen Very Happy
  Dmth ti thua se je me e mire se Denada?Thuaj te pakten qe jeni njesoj,ose qe secila ka te vecanten e vet apo jo?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:35

  ta mbeshtes mendimin ANGEL Very Happy
  secili eshte i mire per veten e tij, po se mohoj qe kam nje moter te papare fare, e dua shuhm Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:37

  El_ninjo wrote:hahahaah te ishte g init girl e ta shifshit ju do benim nje dushe dyshe....
  kiss g-unit girl

  thnx a lot man
  kiss u too Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by angel on 16.06.08 20:38

  g-unit girl wrote:ta mbeshtes mendimin ANGEL Very Happy
  secili eshte i mire per veten e tij, po se mohoj qe kam nje moter te papare fare, e dua shuhm Very Happy
  Me sa po kuptoj ti e dashke njecik em shume ate se ajo ty.Mendimi im ee,se mos ma merr per te keq motra!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:41

  hahaha. duhemi njelloj, sbejme dot pa njera tjetren ne sinqerisht e kam Very Happy
  nuk ta merr per tkeq joo Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by angel on 16.06.08 22:26

  Uh shyqyr,se ke idene me ke heq nje barre te madhe nga vetja!! lol!
  Bej shaka une ska si te jete ndryshe,morat normal e duan njera tj,e di une se kam 2 per vete Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 22:42

  ej mos i banalizoni temat tu fol per ne te dyja mire !! Very Happy lool

  Sponsored content

  Re: A thoni ndonje here " Zot flm per ky/kjo qe jam "

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:56