FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 19:10

  A KENI NDONJE KAFSHE QE JU BEN TE NDIHENI KEQ EMOCIONALISHT?
  SI PSH MIU APO GJARPRI....
  MENDIMI JUAJ VLEN...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by Elboy814 on 15.05.08 19:12

  kermilli,,,,ai qe se merr shpin me vete lol
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by Snowhite on 16.05.08 0:32

  Ca jane keto buburreca, bubuzhela, krimba. iiiiii me behet mishi kokra-kokra kur i kujtoj.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 0:55

  krimbat me lesh....hehe
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by angel on 16.05.08 1:17

  Miu padiskutim
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by Greta on 16.05.08 15:23

  miu edhe insektet ne pergjithesi sidomos akrepi dhe merimanga.!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 15:27

  me akrepin une e kam mire per vete se jemi adash...

  aaa harrova bashke me snowhite
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by Greta on 16.05.08 15:31

  por gjithesei ai perseri mbete nje insekt shum i shpifur
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by moon_girl on 16.05.08 16:56

  miu
  baldosa
  gjarpri
  dhe te gjithe insektet

  Sponsored content

  Re: KAFSHE TE NEVERITSHME !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:02