FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 18:53

  SI GJITHE GJERAT E TJERA QE ASHTU SI LINDIN ASHTU EDHE SHUHEN DASHURIA ESHTE NJE PREJ TYRE?

  I BESONI KESAJ SHPREHJE?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by Elboy814 on 15.05.08 19:14

  sepse lindin dashuri te reja....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by piccola_stella on 15.05.08 20:29

  i besoj dhe shum.....kur vdes njeriu nga mos te vdes dashuria....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by Snowhite on 16.05.08 17:55

  I besoj, por nuk eci me kete parim. Per mua, ne radhe te pare dashuria eshte nje gje e mrekullueshme dhe duhet te shqetesohem si tia shtoj bukurine asaj dhe kurre te mendoj per nje fund te mundshem.
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by Cinderella on 16.05.08 18:09

  ........sepse cdo fillim e ka nje fund(per mua fundi eshte perjetesia)
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by DarkAngel on 16.05.08 18:12

  sepse vdes edhe ndjenja qe ke per partnerin
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by jeta on 17.05.08 15:37

  i besoj,por ne dashuri qe do me gjithe zemer,kjo gje NUK ekziston...vetem nqs lendohesh,atehere...
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:16

  se gjerat e bukura zgjasin pak...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:53

  sepse ndikn ndarja qe lind dashuria dhe ndarja krijohet prej tradhetis ose xhelozis

  Sponsored content

  Re: PERSE VDESIN DASHURITE ???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:16