FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Share
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by egoistja on 19.06.08 17:31

  nese sonte ndihesh vetem...... ashtu do vazhdosh te jesh. prane teje me nuk do me kesh......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 19.06.08 21:11

  Nese sonte ndihesh vetem,ste ve faj se kam kohe qe nuk postoj te kjo tema lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by moon_girl on 19.06.08 22:25

  NESE SONTE NDIHESH VETEM,HAPE NDRITEN TE TE BEJNE SHOQERI MUSHKONJAT.........
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:43

  Mos hyr ne internet se ai ben te ndihesh edhe me shume vetem. kshu me ndodh mua kur ndjehem vetem.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by g-unit girl on 20.06.08 16:31

  nese sonte ndihesh vetem ca ke ti me ylli ime ec tek lali jot e rrime bashke Razz Very Happy
  me shume se une ste do njeri ta dish (pervec atyre te shpise kuptohet Very Happy )
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 20.06.08 17:46

  nese sonte ndihesh vetem rri se mire je vetem
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:28

  Nese sonte ndihesh vetem, une ketu jam...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:28

  nese sonte ..... hajde i fusim 1 dore letra
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 29.06.08 1:32

  nese sonte...bej si thote ky lart po me nje kusht ta rrafesh ti Razz
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:33

  pse do qe te humb un ti ?? lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 29.06.08 1:35

  iii pse ashtu i bie? lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:36

  nese sonte ndihesh vetem vetem te angel mos ik , le te rri dhe ajo vetem
  Razz Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 29.06.08 10:39

  nese sonte ndihesh vetem telefono 0900
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Elboy814 on 29.06.08 10:41

  nese sonte ndihesh vetem...vt e ke fajin ..pse ke ik jasht qytetit me pushime..hajde ne el dhe ..u zgjidh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 29.06.08 10:42

  nese sonte ndihesh vetem degjo muzik se ska me mire
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 20:13

  Neso sonte ndihesh vetem,
  dhe ke frike te flesh gjume,
  hur ne msn te flasim,
  se aty jam un.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by moon_girl on 01.07.08 20:54

  nese sonte ndihesh vetem hy ne forum se do jene shume veta online
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:30

  NESE SONTE NDIHESH VETEM DHE KE REN NE MENDIME PYETE ZEMREN TENDE A E DO ZEMREN TIME(KJO IMJA VDES PER TY)

  Sponsored content

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:47