FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by moon_girl on 27.05.08 22:27

  NESE SONTE NDIHESH VETEM SHKRUAJ NE FORUM SE DO GJESH NDONJE ONLINE
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 0:01

  nese ..... , mbehet qefi !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 28.05.08 14:38

  iii sa i keq ky!
  nese sonte ndihesh vetem mua sme behet qejfi jo.Gjynaf je dhe ti geek
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 15:22

  haha
  epo e meriton te ndihet vetem ndaj
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 28.05.08 15:32

  Nese sonte ndihesh vetem,edhe ky ndihet vetem po he,se kot ben! geek
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 15:35

  nese sot ndihesh vetem , ngushellohu me fjalet e eldes ! lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 28.05.08 15:40

  ahaha
  nese sonte ndihesh vetem me degjo mua pra,sa here te kam thene, po ti jo qe jo!! lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 15:47

  nese sonte ndihesh vetem sa her te kam then mos rri apper offline
  hahaha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 28.05.08 15:48

  Nese sonte ndihesh vetem i thua keto ti,se po mos ndiheshe... Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 28.05.08 22:01

  nese sonte ndihesh pse na e thua neve qe je vetem apo do shoqeri:D
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Elboy814 on 29.05.08 16:48

  nese sonte ndihesh vetem ,me baj nje zile se ku i dihet kam koh perte tba shoqeri.../
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 29.05.08 20:36

  Nese sonte te ndihesh vetem,zgjidh nje nga ato gjerat qe tkam thene une per te be
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 0:10

  nese sot ndihesh vetem , ke angel online ne msn
  haha
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:30

  nese sonte ndihesh vetem... mendo gjerat me tbukura qe ke kalu ne jet ... edhe do tzej gjumi SmileSmileSmile

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:47

  nese sonte ndihesh vetem coji sms nji robi qe e do dhe shpreso qe ai mos tja ket fut gjumit lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:50

  ose me mir merre ne vet ne tel po tkesh lek kuptohet lool
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Greta on 18.06.08 18:57

  Nese sonte ndihesh vetem hap dritaren e hiqe veten dhe kshu ske per te qen kurre vetem ne boten e te shumteve(kjo vlen vetem per ato qe e kane shpin nga kati i 5 e lart RazzVery Happy

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by kitty on 18.06.08 19:03

  nese sonte ndihesh vetem dhe ke frik te shohesh endra; mbylle deren(edhe dritaren po pate mundesi); ndize driten; do te gjesh mushkonjen brenda(ne dhome)
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 0:14

  ik vrit veten
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.06.08 0:16

  UNE NUK VIJ DOT SONTE ME VJEN KEQ.....

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:18

  fefe_metallica wrote:ik vrit veten

  jo kam brutale se gjynaf, hidhu nga kati 4 (ose ca kati e ka shpin se kat 4 e kam un) loool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Elboy814 on 19.06.08 0:18

  nese sonte ndihesh vetem......shko te ndonje shoqe se do kesh qen vetem neshpi,me siguri...

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by kitty on 19.06.08 0:32

  ej po mos e vrisni shum mendjen; nuk jeni vetem ne shpirt dhe ne dhome; esht mushkonja me ju!!!(pa diskutim se tani esht vere)

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:34

  ej un kam nji flutur ktu, jo mushkonj se ato se kan te gjate me mua Very Happy:D

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by kitty on 19.06.08 0:40

  hahahaha! me mir qe ke flutur se ajo esht e bukur dhe mund te te frymezoje ne pikture!!!

  Sponsored content

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:39