FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 18:40


  Nese sonte ndihesh vetem dhe ke frike te shohesh endrra,
  fike driten hape zemren,
  aty do tme gjesh mua brenda!
  Nese sonte ndiheni vetem....ejani ketu dhe shprehni gjithcka qe mendoni ne kete cast....e hidhur apo e gezueshme qofte....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 18:41

  U ndesha me ty perseri sot....se haroja dot fytyren tende....ishte e
  njejta fytyre qe dikur kisha pare...asnje thinje, as nje rudhe....asgje!
  U ndava prej teje dhe fillova te pi gota me whisky njera pas tjetres, e
  piva te paren dhe te mendova ty, e piva dhe te dyten dhe te mendova
  ty....piva shume ate dite....e kujtoj shume mire ne keto
  momente....piva shume....por perseri sot po vuaj dhimbjen qe ti me
  shkaktove!

  Keto jane disa nga vargjet qe me shkuan ne mendje te shkruaj ne keto
  momente qe jam vetem dhe mendova ta hap kete teme ku dhe ju mund te
  shprehni ate qe mendoni ne netet pa gjume apo kur ndiheni te vetmuar!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Elboy814 on 15.05.08 19:11

  nese sonte ndihesh vetem dhe ke frike te shohesh endrra cau hap msn ,do tme gjesh mua brenda
  (versioni virtual humoristik)
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by piccola_stella on 15.05.08 20:31

  ..nese sonte ndihesh vetem me vjen keq por duhet te rrish vetem...jam shume larg nuk vij dot....e vetmja menyre tme kesh pran eshte endrra....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Snowhite on 15.05.08 23:27

  Nese sonte ndihesh vetem, mos e vrit shume mendjen se ka dhe te tjere si puna meje qe ndjehen po njelloj.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 15.05.08 23:42

  Nese sonte ndihesh vetem hy ketu ne forum
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:48

  nese sonte ndihesh vetem ateher me sigur qe nuk je i shoqeruar me askend po je vetem...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Snowhite on 16.05.08 17:53

  Nese sonte ndihesh vetem, fli gjume se do e gjesh aty njeriun e zemres.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 16.05.08 18:00

  nese sonte ndihesh vetem me merr mua edhe bejme nje dyshe
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Cinderella on 16.05.08 18:02

  nese sonte ndihesh vetem
  dhe ke frik te shohesh endrra
  shuaj driten ndize zemren
  do tme gjesh mua brenda
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:17

  NESE SONTE NDIHESH VETEM
  PO VETEM VETEM,VETEM FARE
  HAPE ATE DREQ DRITARE
  SE KAM DAL UN ME PI I CIGARE
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 16.05.08 23:05

  Nese sonte ndihesh vetem,mundohu qe nsr jo
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:27

  Nese sonte ndihesh vetem, mendo per te djeshmen se ndoshta nuk ke qene vetem.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 16.05.08 23:48

  Nese sonte ndihesh vetem mos u merzit,nuk eshte fundi botes!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 17.05.08 0:07

  mco 1 sms me nr amc ,
  se kam whats up dhe skam nga ti coj mesazhet
  te te bej shoqeri me sms
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by jeta on 17.05.08 15:33

  Nese sonte ndihesh vetem,enderro castin ku ishe me mua
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by jeta on 17.05.08 15:34

  Nese sonte ndihesh vetem,eja e me therrit poshte nga ballkoni eeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by piccola_stella on 24.05.08 16:03

  nese sonte ndihesh vetem ....shko pergatit nje cokollat te ngroht ...te ndihmon...ndoshta vij dhe un pastaj....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 24.05.08 22:51

  Nese sonte ndihesh vetem,nuk je i vetmi,ngushullohu me kete
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by moon_girl on 25.05.08 18:13

  NESE SONTE NDIHESH VETEM LUTU QE TE ZERE GJUMI
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 25.05.08 21:56

  Nese sonte ndihesh vetem,bej,merru me dicka qe ta harrosh kete!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by fefe_metallica on 25.05.08 22:40

  ik gji ndonje person se ke 1 vit qe rri cdo nat vetem !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 26.05.08 0:38

  ahahah,jo re kaq shume!!e bukur kjo lart
  Nese sonte ndihesh vetem ik e futja gjumit me mire!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by DarkAngel on 26.05.08 12:57

  nese sonte ndihesh vetem bjeri 0900
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by angel on 26.05.08 20:40

  nese sonte ndihesh vetem,kushedi kush te ka marre mesysh se ti sje ndjere ndonjehre vetem

  Sponsored content

  Re: **Nese sonte ndihesh vetem....**

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:17