FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Share
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by ezopi on 21.01.09 18:23

  ...nuk te dua... (shume tinguj te forte ..me pas heshtje pergjithnje...)
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by piccola_stella on 21.01.09 21:49

  ezopi wrote:...nuk te dua... (shume tinguj te forte ..me pas heshtje pergjithnje...)  ...eshte shume e keqe ta degjosh kte...ndonjehere heshtja kthehet ne lote...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by ezopi on 22.01.09 8:35

  piccola_stella wrote:
  ezopi wrote:...nuk te dua... (shume tinguj te forte ..me pas heshtje pergjithnje...)  ...eshte shume e keqe ta degjosh kte...ndonjehere heshtja kthehet ne lote...

  Nuk do t eme pelqente te me thonin mua keshtu asnjihere..dhe nuk ia uroh askujt... por jeta i ka te gjitha brenda keshtuqe duhet ti pranojme edhe humbjet sado e dhimbshme te jete apo jo??
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by piccola_stella on 22.01.09 19:15

  ezopi wrote:
  piccola_stella wrote:
  ezopi wrote:...nuk te dua... (shume tinguj te forte ..me pas heshtje pergjithnje...)  ...eshte shume e keqe ta degjosh kte...ndonjehere heshtja kthehet ne lote...

  Nuk do t eme pelqente te me thonin mua keshtu asnjihere..dhe nuk ia uroh askujt... por jeta i ka te gjitha brenda keshtuqe duhet ti pranojme edhe humbjet sado e dhimbshme te jete apo jo??

  ...fatkeqsisht po... duhet ta pranojme dhe humbjen , mundesisht me koken larte...ka njerez ama qe se pranojn dot ... dhe shpresojn ateher kur shpresa ka vdekur...lejojne veten te dashurojne ne heshtje ....gabimi me i madh...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by ezopi on 22.01.09 20:26

  piccola_stella wrote:
  ezopi wrote:
  piccola_stella wrote:
  ezopi wrote:...nuk te dua... (shume tinguj te forte ..me pas heshtje pergjithnje...)  ...eshte shume e keqe ta degjosh kte...ndonjehere heshtja kthehet ne lote...

  Nuk do t eme pelqente te me thonin mua keshtu asnjihere..dhe nuk ia uroh askujt... por jeta i ka te gjitha brenda keshtuqe duhet ti pranojme edhe humbjet sado e dhimbshme te jete apo jo??

  ...fatkeqsisht po... duhet ta pranojme dhe humbjen , mundesisht me koken larte...ka njerez ama qe se pranojn dot ... dhe shpresojn ateher kur shpresa ka vdekur...lejojne veten te dashurojne ne heshtje ....gabimi me i madh...

  epo keta lloj njerezish duan ta lendojne vten e tyre...sepse ajo shprehja thote tjeter kend duam ..tjeter kend na do ..me tjeter kend perfundojme...normal qe ka dhe cifte qe duhen nuk e ve ne dyshim po shpesh ndodh keshtu...keshtuqe mos e vrit mendjen nqs mbaro nje histori dashurie.. mendo se mbarovi per ti lene vendin nje tjetre akoma me te bukur...respecte..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by piccola_stella on 22.01.09 21:10

  ...me ate shprehjen sjam dakort fare....nuk eshte se duan ta lendojn veten kta njerez...se nuk ekziston kush qe do te vuaj...por duan thjesht te ndjejne serisht lumturine e dikurshme...te ken serisht ate qe ja moren...mendimi im ky...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:08

  GJITHMON PRANE....

  Sponsored content

  Re: Vetem nje fjale dhe shum tinguj zemre!!!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:51