FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 22:38

  Shaka bejme te gjithe, te gjitha nje qellim kane te shkaktojne te qeshura ,. mjere kush eshte viktima se ja kujtojne gjithe jeten.

  Do doja nga ju te tregonin nje shaka pak me kripe qe i keni bere dikujt nje shoku a nje shoqeje.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Post by moon_girl on 14.05.08 15:44

  sot edhe dje zgjati shakaja
  gjoja sikur ate e merrte ne tel te nje shoqeje tjeter nje cun qe gjoja e njifte
  ajo filloi te pyeste te tjeret nese njifnin ate.kur ja tham nuk po pushonte duke qesh
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:24

  ......eeeee nje here kur isha ne elbasan motra dhe shoqa ime spo ma varnin shum ....un hyja ne dhom...ato sme flisnin ...pastaj bera sikur me filloj zemra ( pasi un kam nje problem me zemren ) .....dhe kto u ben merak dhe motra filloi te qante .....ndersa un spo e mbaja dot te qeshuren ...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:32

  SKA NDODHUR KUR TE NDODH O JA U THEM

  Sponsored content

  Re: Shakaja me e rende qe i keni ber shokut/shoqes tuaj....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:37