FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:21

  NJE NATE ROMANTIKE ME ATE QE KENI PERZEMER APO NJE NATE TE CMENDUR ME SHOQERIN?????????....


  ICIK PYETJE VESHTIRE... SE MUA ME RRIHET ME TE DY.... POR ATE NJERIUN E ZEMRES UNE PERNATE E KAM KESHTU QE PO ZGJEDH SHOQERINE...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by moon_girl on 13.05.08 21:25

  EDHE UNE SHOQERINE DO TE ZGJIDHJA SEPSE ENDE NUK KAM ARRITUR MOSHEN PER TE PASUR NJE NJERI TE ZEMRES,PASTAJ MOSHA IME NJE NATE TE CMENDUR DO PREFERONTE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:18

  asnjeren.....do zgjidhja nje nate vetem ne reren e detit....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:32

  Do zgjidhja nje nate te cmendur me shoqerine, ku midis tyre te ishte dhe njeriu i zemres. Nuk ka pse te vecohet nga shoqeria ime (nqs do kisha nje rast te tille!)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by angel on 16.05.08 23:54

  Sh mire kjo ideja lart!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by fefe_metallica on 17.05.08 0:01

  me njeriun e zemres!

  se me shoqerin po rri cdo dit , na e kan merzit hahaha
  njeriu zemres as mbasdite nuk del , jo me te rrije naten hahaha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:20

  fefe_metallica wrote:me njeriun e zemres!

  se me shoqerin po rri cdo dit , na e kan merzit hahaha
  njeriu zemres as mbasdite nuk del , jo me te rrije naten hahaha

  hahahahhahaah sa gallate
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:21

  mmm po them te dyja, nje nate vertet te cmendur me shoqerine time dhe nje me yllin time qe e dua shuum, te dashurin dmth ( qe skam ) po kur ta kem ska gje
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by ezopi on 09.01.09 22:13

  Une do te zgjidhja nje nate te cmendur me shoqerine por duke qene se njeriu i zemres sime eshte pjese e shoqerise sime ater do te kaloja edhe disa caste romantike me te kuptohet...keshtuqe do te plotesohej deshira per te qendruar me te dyja palet...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:36

  nje nat te cmendur me shoqerin se sdot e vinte me ajo koh

  Sponsored content

  Re: NDERMJET KUJT DO TE ZGJIDHNIT????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:54