FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  racizmi...

  Share
  avatar
  Anonim
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 5
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  racizmi...

  Post by Anonim on 07.05.08 23:50

  jeni raciste?
  cmendim keni per greket,serbet??
  negrot?
  avatar
  Anonim
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 5
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: racizmi...

  Post by Anonim on 07.05.08 23:51

  CJAN ATA NE ATE BREG UBUBUJA QEKAN GREK KUJDES CUNA MOS JU KAPIN SE PASTAJ JU RRUAJN TRAPIN RA NJE SHI VENDIN E LAU CPATI GREKU QE NA SHAU KERKON TE NA ULI PJACEN GREK O GREK TE QIFSHA RRACEN MU TE KRYQI KU U LUTE PANDEHE SE NA E FUTE O HALEJA I HALESE I PATURP E I PA BESE CA USHTARE KUR PO KENDONIN NE ORGAZEM PO KALONIN SHANIN TURQ EDHE SHIPTAR SDI PSE NDIHESHIN KRENAR?! DHE I DONIN ZORRET TONA PER OSHKURE PER NALLONA PSE KESHTU O CIPEPLASUR SHUM URREJTJE PASKE PASUR ME NGADAL E ME AVASH SA TE BEHET KECI DASH JE I LUTUR TE NA HASH CA PRODHON ZORRA E TRASH O SURRATI MENALLONA NUK I NXERR DOT ZORRET TONA NDAJ RRI URTE NE ATE PRAK SE KA BERE CECUA BICAK PO NEVE JEMI KETU ME TE VJETER DHE NGA JU DHE SE CAJME TRAPIN HIC KUR NA SHAN NJE PALO PIC GREK O GREK O KRYE HORR E NDJEN VETEN SUPERIOR KE HARRUAR HISTORINE VANGJEL ZHAPEN DHE ALINE KISHTE ZHAPA NE OBORR NJEMIJE GREKER SHERBETOR KISH ALIU NE JANINE FRONIN DHE VASILIQINE KAPEDANET SHQIPETARE ME FLORI DYFEKUN LARE VEC ME KENGET E DYFEKUT PAVARESINE I SOLLEN GREKUT LIH OR LIH DUKE KENDUAR POR HISTORIA ESHTE SHKRUAR VULE E BARDHE MBI TE ZEZE QE NGA VJOSA NE PREVEZE SE NE JEMI KETU ME TE VJETER DHE NGA JU NDAJ MO LINI,HINGELLINI SE CA BORXHE NA I KINI HISTORIA E VERTETE S'ESHTE VETEM DHJETE VJET QE ERDHEM ATY TE JU SE CA HALLE KISH KETU PO HALLET TONA DO TE TRETEN VEC KUJTIME DO TE MBETEN PO DHE NE,O GREK DIKUR TE DHAME BUKE E TE DHAM GRURE NDRYSHE FLET E NDRYSHE BEN KALI TROJES U BE QEN QEN-ZAGAR PERJASHTA DHEMBET TE HA E TE NDUK NGA KEMBET VETE NA NGAVE NUK TE NGAME PISLLEKUN TE GJITHE E PAME] TE PERGJIGJEM O ANDART ME MOREDHE TE BARABARTE PROVOJE MORE HALE NDAC ME TURKUN NDAC ME NE PROVOJHE,O BIR PUTANE TE LESH BREKET KESAJ ANE MOS HARRO O HORRI HORRIT DRUNIN E 4 SHTATORIT JU QIME E PRAPE SU NGOPET PERPARA JU VUME SI LOPET! NE VERTETE JEMI TE GURTE PO NUK JEMI AQ TE URTE DOME TE SHAJME,O MAVIE EDHE ME LIBER SHTEPIE MORALI YT S'MUND TE NGJALLET KUR ME KENGE ANDARTI TALLET ME TURKUN E SHQIPERISE QE TE MUNDIM ME PESHTYME SE NE JEMI TE SPROVUAR HISTORIA NA KA SHKRUAR KUR S'KISHIM BUKE MORE MUT HANIM ZJARR EDHE BARUT NA NGAVE NDAJ TE NGAME KESHTU DITEM KESHTU THAME GREK-USHTAR KOKEGORRICE EC NA PUTH NE PRAPANICE GREK-USHTAR KOKETHUMBI FJALA VRET ME SHUM SE PLUMBI SERISH RESTON DO TA MARESH PO KJO S'ESHTE NJE PUNE USHTARESH... C'JANE ATA QE SHKOJNE LART O-BO-BO C'QEKAN ANDART I JANE SULUR SHQIPETARIT QE TI HANE MAJEN E KARIT NE O GREK E THAME TONEN MER TA QIFTE KINA NONEN KRUHU ME DJEMT E SHQIPERISE PO S'TI QIM GJITH ROPT E SHPIS //////////////////////////////
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: racizmi...

  Post by angel on 09.05.08 23:37

  jam kundra racizmit,cte them tj.une per vete nuk jam raciste
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: racizmi...

  Post by moon_girl on 10.05.08 8:32

  UNE NUK JAM RACISTE
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: racizmi...

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:41

  [bsa per greket si duroj dot fare, plehrat
  pastaj pers i perket racave te bardha apo me ngjyre sjam fare raciste deh madje nuk me vjen mire kur i shajne njerezit me ngjyre, une i dua shuum ato sidomos te huajt, me pelqejne shuum fiksim
  askush smundet ti shaje njerezit me ngjyre se fundja fundit te tille i ka bere zoti
  ose me mire vere pak veten tuaj ne vendt e tyre se si do te ndiheshit ju eee

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: racizmi...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:47

  hate those mother fuckers jevgjit fuck them all !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: racizmi...

  Post by angel on 16.06.08 20:11

  Sa ndryshokan motrat!! Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: racizmi...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:13

  angel wrote:Sa ndryshokan motrat!! Very Happy

  uu e poshter, sa e madhe qe je Very Happy:D
  me shaka kte e poshter ok mii Embarassed
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: racizmi...

  Post by angel on 16.06.08 20:16

  Kemi gjetur gjuhe te perbashket ne.Pa problem se te kuptoj!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: racizmi...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:20

  hahaha ooo ANGEL je cool fare. okk flm per mirekuptimin, skemi me prb bashke ne ee Razz
  e kemi xhan njera tjetren Very Happy puuuuc
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: racizmi...

  Post by angel on 16.06.08 20:24

  g-unit girl wrote:hahaha ooo ANGEL je cool fare. okk flm per mirekuptimin, skemi me prb bashke ne ee Razz
  e kemi xhan njera tjetren Very Happy puuuuc
  Pooooo,pse kishe patur ndonje dyshim ti deri tani? Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: racizmi...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:28

  hahahahahhahahaha jooo mii jooo Very Happy:D
  puuuuuuuuf

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: racizmi...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:50

  o goca ktu flitet per racizmin mi, ca beni se na banalizut temen lol
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: racizmi...

  Post by piccola_stella on 28.10.08 18:21

  ....jo...dhe po...se i urrej zezaket...si duroj dot afer....

  Sponsored content

  Re: racizmi...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:27