FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  _MSN_

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  _MSN_

  Post by DarkAngel on 07.05.08 17:05

  kjo teme eshte se kush ka deshire te lere msn ose te shkembeje msn me njeri tjetrin
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: _MSN_

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:17

  sa i keq ky cuni Razz:P
  kismet lale per msn, ktu jemi lool
  mbase ate add tende dhe te angel Very Happy
  puuc

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: _MSN_

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:05

  Du icik adresen e ksaj lart Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: _MSN_

  Post by DarkAngel on 16.06.08 17:12

  g-unit girl wrote:sa i keq ky cuni Razz:P
  kismet lale per msn, ktu jemi lool
  mbase ate add tende dhe te angel Very Happy
  puuc


  ahhahaa ketu jemi edhe merremi vesh ne te 3 jami nje 3-she e fuqishme qe ska bir nane te na beje gje geek
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: _MSN_

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:20

  pse mo njerez sju del forumi te
  ishit burra linit numrat e telefonit.hahahaha
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: _MSN_

  Post by DarkAngel on 16.06.08 17:23

  ahaha te ishit te mire ju thonit hajde re cun te japim nje caffe :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: _MSN_

  Post by g-unit girl on 18.06.08 5:18

  ueee sa dashkan kta te dy me ejj edhe kafe edhe nr celi Razz:P lol!
  hahahaha o el_ninjo po ta jap me qejf moo po skam Crying or Very sad
  ndersa sa per kafe se kemi prb fare mer cun, sikur ca eshte nje kafe mee Razz:P
  hahahaha sa te medhenj qe jeni te dy Very Happy ju puuuc foort te dyve

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: _MSN_

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 10:55

  un vallaj sdu asnji adrese, jo per nai gje por spara flas shum ne msn, me shum flas vetem me nji rob qe e di vete ai Wink dhe ndonjehere kshu per te nxjerr mallin me robt e tjere Razz

  Sponsored content

  Re: _MSN_

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:05