FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 3:14

  DMTH E KUPTONI IDEN QE KA HEDHUR PIKTORI NE TELAJON?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 19:42

  PO TE JESH NA I LEONARDO EDHE E KUPTON,po na i piktur te thjesht edhe e kuptojm se sjemi aq te trash..
  avatar
  Delfini
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 21
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-20

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Delfini on 24.03.08 21:42

  varet sa e nderlikuar eshte
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by angel on 24.03.08 22:46

  bashkohem me mendimin e delfinit
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by kasanova on 25.03.08 20:42

  nje pikture flet me shume sa nje roman
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by moon_girl on 30.03.08 10:17

  NJE PIKTURE ESHTE E BARABARTE ME 1000 FJALE.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:33

  mendoj se po...mu me pelqen te pikturoj...dhe gjithmon para se te vizatoj jam e merzitur...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by DarkAngel on 19.04.08 11:17

  noramal ajo pikture mund te kete dhe ndjenja emocion dhe askush nuk mund ti dije me mire se piktori dora vete
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Snowhite on 15.05.08 16:16

  Mendoj se nuk arrij te di cfare ka dashur te shprehe piktori. Megjithate nqs me verte arrin te shprehe ndonje gje, del gje fantastike.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 16:19

  Legend_boy wrote:PO TE JESH NA I LEONARDO EDHE E KUPTON,po na i piktur te thjesht edhe e kuptojm se sjemi aq te trash..


  E DI QE NUK JE I 'TRASHE' O LEGEND_BOY...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:07

  Piktura shpreh shum, cdo piktor shpreh nje pjese te botes se tij me ane te piktorave sepse artistat (ktu futen dhe piktoret) kane nji bote super te madhe. Problemi qendron qe jo te gjith jane te afte ti kuptoj, jo te gjith e dine gjuhen e piktures! Un e adhuroj kte 'gjuhe' dhe piktura esht nji pjese e jetes time, nji enderr e imja e lene pergjysem !

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by kitty on 19.06.08 0:37

  nje pikture mund te lexohet ne menyra te ndryshme!veshtirsia qendron ne gjetjen e kodit te piktorit!!Sa e sa debate kane lindur per "Darken e fundit" apo per Virgjereshen e shkembinjve apo per njeriun vitruvian!te gjith mendojn ndryshe nga njeri tjetri! po kush mendon ne te vertete si Leonardo????

  Sponsored content

  Re: MUND TE LEXOHET NJE PIKTURE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:47