FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ku do shkoni?

  Share
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  ku do shkoni?

  Post by jeta on 03.05.08 17:31

  ku do i kaloni pushimet dhe me ke?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ku do shkoni?

  Post by Snowhite on 03.05.08 21:23

  Ne Greqi, me gjysherit, dajen dhe familjen e tezes. Mezi po pres!!!!
  Pjesen tjeter ketu, edhe ate mezi po e pres!
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ku do shkoni?

  Post by jeta on 04.05.08 0:55

  ok snowhite,ju uroj tja kaloni sa me mire e pushime te mrekullueshme ty e familjes tende
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ku do shkoni?

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:17

  Snowhite wrote:Ne Greqi, me gjysherit, dajen dhe familjen e tezes. Mezi po pres!!!!
  Pjesen tjeter ketu, edhe ate mezi po e pres!  pse nuk thua ti qe do te takohemi atje ne te dy se edhe une atje do iki alien
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ku do shkoni?

  Post by jeta on 04.05.08 11:21

  ja kalofshi per bukuri te dy,nqs do doje snowhite eeeeeee
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ku do shkoni?

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:24

  Po po, nqs qellojme ne te njejtin vend ne te njejten kohe. Flm per urimin jeta.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ku do shkoni?

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:33

  ishalla
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do shkoni?

  Post by fefe_metallica on 04.05.08 11:46

  ne tr ose dr !
  ishalla mdalin planet dmth !
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ku do shkoni?

  Post by jeta on 04.05.08 12:56

  uroj te te dalin planet fefe_metallica
  ndersa une do shkoj ne jug,sarande,ksamil,e vlore... ndoshta e ne maqedoni me kushurinjte...

  p.s asgje Snowhite eshte kenaqesi.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do shkoni?

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:49

  DARK ANGEL SHKRUAJTI:pse nuk thua ti qe do te takohemi atje ne te dy se edhe une atje do iki
  PO TI SIKUR DO IKJE NE KROACI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: ku do shkoni?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 22:03

  une do iki ne kine
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ku do shkoni?

  Post by jeta on 07.05.08 22:55

  ja kalofsh per qef ne kine JAM_UNE_PA_JENI_JU
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do shkoni?

  Post by angel on 09.05.08 23:40

  Une se di akoma.Pervec ku do e bej plazhin dhe ne tr besoj
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do shkoni?

  Post by moon_girl on 10.06.08 22:01

  as nuk ia kam idene fare,por e pakta verdalle nga lagja do jem .lol
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ku do shkoni?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:46

  Do te shkoj ne pune ime.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ku do shkoni?

  Post by DarkAngel on 19.07.08 17:48

  per momentin ketu ku jam
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ku do shkoni?

  Post by piccola_stella on 20.07.08 17:08

  do iki ne elbasan ....sa shum me ka mar malli..........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do shkoni?

  Post by angel on 21.07.08 0:15

  Do iki nga guzhina te shoh Tv se oo fillon nje film i bukur
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ku do shkoni?

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.07.08 16:52

  Do iki ne shtepi ime sembaroi turni. lol!

  Sponsored content

  Re: ku do shkoni?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:42