FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cfare do benit...

  Share
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  cfare do benit...

  Post by jeta on 03.05.08 17:30

  cfare do benit qe te vini ne dukje fjalet qe ju thote i dashuri ose e dashura qe te dua vetem ty,asnje tjeter nuk ekziston per mua etc cfare plani do beni qe te shpalosni ne do ja hidhte syte nje personi tjeter?
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfare do benit...

  Post by piccola_stella on 24.01.09 15:46

  ...ateher eshte mese normale qe ne shoqerine e sotme nje djal tia hedhi syt nje tjetre...nese ka moshen tone , une se besoj qe te do ...thjesht i duhet nje aventure e bukur , nje emer ne list me shume , nje femer ne krah sesht keq ...dhe embelsira qe kerkojn eshte ne krevat... por e zem se fillon ta besosh qe ai te do ...duhet ta provokosh ne te gjitha menyrat per te kuptu se ckerkon...se fjalet ikin i mer era kshuqe ai te dua te thot ty sot , para teje i ka thene dikujt tjeter e pas teje do i thoj dikujt tjeter akoma...
  avatar
  Naughty Boy
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 7
  Age : 25
  Location : durres
  Job/hobbies : te dal verrdall anej knej gjith anej
  Humor : .....
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-22

  Re: cfare do benit...

  Post by Naughty Boy on 23.06.09 18:01

  piccola_stella wrote:...ateher eshte mese normale qe ne shoqerine e sotme nje djal tia hedhi syt nje tjetre...nese ka moshen tone , une se besoj qe te do ...thjesht i duhet nje aventure e bukur , nje emer ne list me shume , nje femer ne krah sesht keq ...dhe embelsira qe kerkojn eshte ne krevat... por e zem se fillon ta besosh qe ai te do ...duhet ta provokosh ne te gjitha menyrat per te kuptu se ckerkon...se fjalet ikin i mer era kshuqe ai te dua te thot ty sot , para teje i ka thene dikujt tjeter e pas teje do i thoj dikujt tjeter akoma...  ajo dihet qe te gjith cunat nje gje dun nga gocat Very Happy

  Sponsored content

  Re: cfare do benit...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:12