FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by moon_girl on 02.05.08 23:51

  KETU MUND TE SHKRUANI PER OREN E MESIMIT QE KENI ME SHUME ANKTH,KUR TENSIONI JU SHKON 30. pale
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by alban_kalajsi on 03.05.08 12:29

  Ora e fizikes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by jeta on 03.05.08 17:22

  asnje ore,
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Elboy814 on 03.05.08 18:49

  pfff ne asnje ore.po ne histori bej sikur fshihem nga banga funit kur se kam iden ca msimi jemi...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Snowhite on 03.05.08 21:11

  Kur kam daten per t'u ngrit ne matematike. Po ne pergjithesi ora e matematikes, megjithese jo dhe aq shume.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by DarkAngel on 03.05.08 21:43

  kur eshte zysha me minifund:P
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:37

  HAHAHA
  UNE NUK KAM NDONJE ORE,VETEM PO PATA NGAL PA NOTE NE LETERSI KAM SHUM FRIK.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 22:04

  ora matematikes dhe e letersise ma shpifin
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by angel on 09.05.08 23:45

  DarkAngel wrote:kur eshte zysha me minifund:P
  Hahaha e bukur kjo.Mund te them matematiken keto kohet e fundit!!!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by moon_girl on 31.05.08 17:28

  kto dite nuk e kam ca koken per asnje ore
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by angel on 31.05.08 21:45

  Gjithashtu dhe une.Sa te mbarojme dhe keto provimet e fundit se pastaj mbaroi shkolla gati
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Elboy814 on 31.05.08 23:15

  ora e msimit ku zemra me del nga vendi
  qershor temperatura mbi 40 grad
  ora e 6 e msimit
  vjen zysha me pyt per noten perfundimtare,sjell me vete dhe ca kandidate super sexy...
  ne nje oer si kjo .....
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by CoYoT on 01.06.08 12:35

  ska... aty ku kam frik e le dhe ja mbaroi muhabeti hihihihi
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by moon_girl on 04.06.08 21:12

  qenke goc e mencme ti me coyot
  po pastaj mungesat apo varja thuj
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Greta on 07.06.08 12:32

  Very Happy Very Happy qe thua ti moon girl te kesh zysh kujdestare si ajo qe ka ajo qe as mungesat snxjerr vet po ja bejne nxenesit do beje ajo mungesa se si perfundim ne fund as gjysma e atyre qe ka be si del.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:24

  Greta wrote:Very Happy Very Happy qe thua ti moon girl te kesh zysh kujdestare si ajo qe ka ajo qe as mungesat snxjerr vet po ja bejne nxenesit do beje ajo mungesa se si perfundim ne fund as gjysma e atyre qe ka be si del.
  hajde hajde,si kjo zysha u dashka
  lol!
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by A.Bare & G.Kashta on 27.06.08 18:19

  ke shkollat e tjera nuk e di po ke shkolla jone futja gjumit ste thote njeri gje
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 13:42

  Per mua te gjitha oret njelloj kane qene ne shkolle.
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by A.N.I. on 05.07.08 16:45

  kisha shume po shuuuuuuume frike oren e kimise.kur hynte zysh majlinda ne klase,zemra ime bente bum bum bum(se mos keqkuptohemi,jo se kisha qef zysh majlinden,po se urreja lenden dhe kisha frike mos ngrihesha),se ajo me kishte pike te dobet mua,se i thoshte halla ime : ngrije shpesh,mbaje gjith kohes ne derrase.. Evil or Very Mad dhe nga inati qe kur kam ikur nga el vetem nje her kam folur me hallen,nuk i dal ne telefon,se ma nxiu vitin e par duke i thene te gjith mesueseve te me ngrinin.
  avatar
  endri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : atje
  Job/hobbies : portokalli
  Humor : barcaleta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by endri on 05.07.08 16:48

  e kam fshire shkollen nga memorja tani smund te pergjigjem
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by angel boy on 08.07.08 17:04

  une nuk kam frik hic

  Sponsored content

  Re: ORA E MESIMIT KU ZEMRA JU DEL NGA VENDI...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:46