FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  Roja i shkolles...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Roja i shkolles...

  Post by Elboy814 on 26.04.08 13:48

  si i keni marrdheniet me te?

  ju fut kondraband kur bi zilja?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Elboy814 on 26.04.08 13:49

  ne te daklit petritin e kemi te papar.

  e kemi dhe sipatik....(heheh)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Snowhite on 26.04.08 16:56

  haha, shume ide e bukur kjo e fotos. Une s'para kam shume probleme me Petritin se nuk vij vone ne mengjes.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Roja i shkolles...

  Post by moon_girl on 01.05.08 20:53

  EDHE UNE NUK KAM PASUR PROBLEME,EDHE KUR KAM IK NE PUSHIM PER TI BLE NAJ GJA ZYSHES I THASHE TE FUTEM PARA DHE ME LA.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Roja i shkolles...

  Post by jeta on 06.05.08 23:08

  mire fare i kam
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Roja i shkolles...

  Post by fefe_metallica on 07.05.08 15:50

  bashk me gjysmen e cunave te shkolles kemi fiksim ta rrafim 1her !
  ne kemi fadilin !
  robi ma legen ne bot !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Roja i shkolles...

  Post by angel on 07.05.08 21:11

  Hahaah tani e pash une kete foton e Petriti.He se shume i mrie nuk eshte ai mgjs para Fadilit eshte lule edhe une e kam shume inat ate.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Roja i shkolles...

  Post by piccola_stella on 18.05.08 19:32

  ska roje ke shkolla ime..........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Roja i shkolles...

  Post by angel on 23.05.08 23:09

  keto kohe sikur eshte bere me i urte!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Roja i shkolles...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:45

  boooo ai roja yne sdurohet fare, ste hap deren kur do me ik ne shpi apo per kafe apo ku di uune se ku jo vetem mua por te gjitheve Mad Mad thjesht eshte shum acarues

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:09

  robi me idiot, acarus budall ne univers !
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 12:55

  Petri eshte i madh fare.Dhe neve qe kemi mbaruar gjimnazin na len te futemi mrena ne shkolle.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: Roja i shkolles...

  Post by kitty on 21.06.08 20:33

  Po pse e keni hap kete teme per Petritin???Rob me te mir se ai s'ka!Gjithmone ne 8:5 ikja ne shkoll dhe gjithmone me linte te futesha!Do na marri malli tani qe s'do jem me te Ahmeti!!
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Roja i shkolles...

  Post by egoistja on 21.06.08 20:49

  edhe roja i shkolles tone nuk eshte i keq. vetem se deren e mbyll qe ne 7:45 se ashtu i merr urdherat nga lart. ne te na rroje muri i shembur se anej levizim ndonje here.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: Roja i shkolles...

  Post by kitty on 21.06.08 20:52

  po ca shkolle je ti??
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Stela on 29.12.08 14:03

  Di gjo une... deri vjet... e kisha shok dreqin... qe kur ka ardh Valiiii... ska rob zoti me dal nga shk pa maru 6 ore msim........... bo bo boooo...!!!
  Nejse... prsh Fadilin me kte rast... ncnncncc... dhe Valin!! (po dhe ket vit i kam... ec mo!)
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Roja i shkolles...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:59

  gjithmon me thot erdhe o remulle ahahhahaha

  Sponsored content

  Re: Roja i shkolles...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 17:07