FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by moon_girl on 26.04.08 13:13

  ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?
  PER MUA SHTETERORE SEPSE I NXJERRIN ME TE FORTE NX
  TE PRIVETET VLON LEKU
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by Snowhite on 30.04.08 23:11

  I kam provuar te dyja. Them se shteterori eshte ai qe te sfidon me shume. Sado pergjegjesi qe te kete, fakti qe ti jep leke per shkollen private e ben ate pak me te kollajshme. Pervec kesaj, ne shteteror njeh me shume njerez edhe perballesh me shume me probleme.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by DarkAngel on 01.05.08 14:35

  i 100 here me mire private

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:00

  Shteterore per mua !
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:45

  edhe per mua e njejta gje por prap sdo ishte keq edhe ne privat se atje ben qejf, ca ska RazzVery Happy sa per mesim e nota atje lene mo ca notash te vene e ca msimi behet, me hater normale se jep lek Razz ne shteteror behesh tamam njeri se ne privat sma merr mendja se mson njeri apo jo? my opinion ky Wink
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by egoistja on 19.06.08 17:01

  personalisht preferoj shkollat shteterore.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by kitty on 20.06.08 0:42

  ktu ne Elbasan as nuk e kane konceptin se ca mund te jete shkolla private dhe se ca mund t 'iu ofroje ajo!Ndersa ne gjith Shqiprine nuk ndodh kshu. SA per rezultate: tek maturat shtetrore vjet vendin e 2,3 i fitoi shkolla Flatrat e Dijes Fier.Ne olimpiadat e matematikes ne shkalle kombtare ka me shum fitues nga shkollat private se sa ato shtetrore!!Po te pyesesh nje shkodrane apo nje vlonjat apo nje fierak do te pergjigjet: "I GJITH BRUMI SHKON TEK SHKOLLAT PRIVATE" dhe me te drejt as nuk krahasohen me shkollat shtetrore ku msusi vjen kur te doje; nuk shpjegon fare apo te ben presione per kurse etj
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:18

  ...skam qen noiher ne shkolla private...di qe shteteroret jan ok....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:27

  po normale qe privatet se ne shteterore je ter diten un bos ti bos lopen kush do takullos

  Sponsored content

  Re: ME MIRE SHKOLLAT PRIVATE APO SHTETERORE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:34