FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 3:10

  MUA TE DYJA... VARET NGA NGJYRAT DHE IDEJA E PIKTORIT...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by angel on 24.03.08 22:49

  edhe une nuk mund ti ndaj.varet nga cilesia e piktures.here mund te me pelqeje nje abstrakte,here nje peizazh
  avatar
  Delfini
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 21
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-20

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Delfini on 24.03.08 23:05

  varet nga njgjyra jo nga lloji
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:50

  ME PELQEJNE QE TE DYJA
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:26

  mmm peisazhet por edhe pikturat abstrakte sjane keq pasi e bukura e tyre eshte te gjesh cfare eshte shprehur ne te

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:18

  g-unit girl wrote:mmm peisazhet por edhe pikturat abstrakte sjane keq pasi e bukura e tyre eshte te gjesh cfare eshte shprehur ne te

  jo jo e bukura e atyre esht qe ske shanc ta gjesh ca ka dash me shpreh Very Happy lol!

  un jam per abstrakten
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by egoistja on 19.06.08 17:37

  abstraktja. eshte e vecante dhe shpreh boten e brendshme te piktorit.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by kitty on 21.06.08 20:56

  pikturat abstrakte
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Greta on 21.06.08 21:21

  Pak a shume te dyja, por abstrakja me shume sepse te tilla piktura jane si tip misteresh enigme qe duhet ta zberthesh dhe te tilla gjera me pelqejne me shume...
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Living_bride on 21.06.08 22:02

  abstraktee.
  kur isha e vogel pikturioja shum peisazhe, portrete, kurse tani sikur po i futem abstrkcionit(se di si e kam shkruajtur) lol me pelqen shum ky stil. esht shum i vecante.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by angel on 21.06.08 22:05

  Me sa po shoh abstraktja ia paska marr!! Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Living_bride on 21.06.08 22:14

  eehh. jemi dhe icik brez abstrakt ne, mendoj une, apo jo?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by angel on 21.06.08 22:34

  Jemi njecik ne fakt jemi!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by piccola_stella on 24.01.09 16:29

  ...peisazhet...

  Sponsored content

  Re: PELQENI PIKTURAT ABSTRAKTE APO PEJSAZHE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 6:08