FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Elboy814 on 25.04.08 16:21

  Kam degjuar plot njerez qe thone qe kafja te ben mire.
  Plot te tjere qe thone qe nuk ehste e mire per shendetin.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Greta on 25.04.08 18:20

  Kam degjuar qe te pish shume kafe ne dite sjell demtime ne tru gjithesesi kafet qe pini ne lokalet shqiptare jane sjane 5 gram secila kshuqe sado qe te pish sma do mendja te te demtoje.Un personalisht se kam shume qef kafen dhe deri sot kam pire gjithesej 5-6 kafe...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by fefe_metallica on 25.04.08 23:17

  2 ne dit !

  ka raste dhe 3-4 ! por jo me pak se 2 !
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by moon_girl on 26.04.08 12:59

  per shendetin tone mendoj se nuk eshte e mire.ajo ndikon negativisht ne sistemin nervor.pastaj vjen nje moshe qe kafja eshte e domosdoshme,sidomos per tensionin.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by jeta on 04.05.08 18:17

  varet pi ndonjehere sh sh rralle sa per qef njehere ne muaj,por NUK eshte e mire per moshen tone
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:07

  Une di qe eshte e efektshme per perqendrimin. Po nuk eshte e mire te teprohet. Une pelqej me shume keto nenproduktet e kafes, si kapucino, nescafe, kakao, etj.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:56

  ...nuk e di...por nje kafe machiato e pi cdo dite ne oren 11 paradite...


  Last edited by piccola_stella on 24.01.09 16:13; edited 1 time in total
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by angel on 14.05.08 21:17

  Une nuk e pi kafen.Ne vend te saj kapucino,nescafe apo kakao.Edhe ajo si gjithcka tjeetr ka anet e saj pozitive e negative
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by fefe_metallica on 14.05.08 23:28

  4 kafe sot

  3 vetme paradite se lash gjith diten dhe ca do beja , neper kafe !
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by adrese.pa.emer on 15.05.08 2:34

  4 kafe sot,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:32

  blah asnji asiher, dmth rraaaall fare, me ben shum keq dreqi per stomakun :S
  totalisht te ndaluar e kam
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 0:36

  3 sot

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:38

  fefe_metallica wrote:3 sot

  pastaj do thush se ca ka barku
  e ti ti Razz lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Gjak_Verdheblu on 04.07.08 21:33

  Kafja e mengjesit dhe e darkes me eshte bere e pa ndashme.Nuk rri dot pa e pire.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by moon_girl on 04.07.08 23:10

  PO ME PIHET NJE TANI...SHUME E KEQE NUK ESHTE KAFJA POR NUK DUHET PIRE SHUME PER MOSHEN TIME...

  Sponsored content

  Re: Kafja: E mire apo jo per shendetin tone? Si mendoni?

  Post by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Current date/time is 20.05.18 18:52