FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by moon_girl on 23.04.08 22:17

  DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by piccola_stella on 24.04.08 16:06

  nje karajfil i kuq ...e kam akoma por esht thare ...e mbaj gjithmon ne portofol.....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by DarkAngel on 24.04.08 16:23

  shume e bukur si dhurate.

  une per vete ka qene dhe eshte dhurata me e bukur nje arush te bardhe
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by moon_girl on 28.04.08 14:16

  NJE URIM..........(TALLEM)
  NJE PALE KEPUCE PER KRISHLINDJE
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by jeta on 04.05.08 13:23

  tre trendafila te kuq,e nje varse qe ma vuri vete personi,arush,etc e sh gjera te tjera te mrekullueshme....
  me e bukura,trendafili...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by piccola_stella on 05.01.09 14:21

  ...nje urim per ditelindje...kur mbusha 16 vjec...dhe nje byrzylyk....
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by ezopi on 10.01.09 22:59

  Nuk kam mare ndonje dhurate shume te vecante saper te me ngelur fiksim...

  Sponsored content

  Re: DHURATA ME E MIRE QE KENI MARRE NDONJEHERE!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:42