FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:18

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by moon_girl on 23.04.08 19:31

  une mendoj se me pelqen me shume sinqeriteti dhe mos te jene si kalamanj...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by angel on 23.04.08 20:10

  sinqeriteti,besnikeria dhe sensi i humorit.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:25

  Sensi i humorit, lirshmeria dhe guximi se keto i kane. Po ka dhe shuuume te tjera qe do doja ti kishin, po jane te rralle ata qe i kane.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by jeta on 06.05.08 0:07

  sinqeriteti,tip i hedhur si mua i folur i qeshur i hapur,vetvetja,te di te me suprizoj,te jete besnik,i sjellshem, etc.....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:22

  jooo cne vajzat nuk duan shum te nje djale.
  kam degjuar qe ato mendojne kshu:

  bla bla bla bla .gjera te vogla si kto pra
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by angel on 07.05.08 21:23

  Hhahaha e bukur kjo larte.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by piccola_stella on 08.05.08 17:27

  El_ninjo wrote:jooo cne vajzat nuk duan shum te nje djale.
  kam degjuar qe ato mendojne kshu:

  bla bla bla bla .gjera te vogla si kto pra


  PO PATI CILESIT E KETIJ KTU SIPER PER MU ESHT PERFEKT....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Snowhite on 16.05.08 17:58

  Se ndonjehere jane me te ftohte dhe kjo i jep mundesine te na kene ne dore persa i perket ndjenjave. Dmth per ne vajzat nuk eshte gje e mire, po atyre i lumte per vete.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by jeta on 17.05.08 15:40

  kur di te ngacmoj e te ben per vete
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by egoistja on 05.07.08 21:26

  te kete sa me shume nga ato cilesite qe ka shkruar el ninjo. pranohet deri me mbi 50% te tyre. hahaha. mjafton te me beje te ndjehem mire po icik veshtir per kte.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Eternal_Light on 06.07.08 2:08

  nuk kerkoj shum per zotin, mjafton te ndihem e dashuruar dhe kaq !
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Ermagedon on 06.07.08 14:30

  He pra ja thjesht bukur dhe pa gbime. Aty qendro eternal
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Ermagedon on 06.07.08 14:32

  Snowhite wrote:Sensi i humorit, lirshmeria dhe guximi se keto i kane. Po ka dhe shuuume te tjera qe do doja ti kishin, po jane te rralle ata qe i kane.

  Cfare jane keto gjerat e tjera. se vertete mund te mos i kene, po ktu po themi ca do donit te kishin.
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by A.N.I. on 06.07.08 17:36

  Snowhite wrote:Se ndonjehere jane me te ftohte dhe kjo i jep mundesine te na kene ne dore persa i perket ndjenjave. Dmth per ne vajzat nuk eshte gje e mire, po atyre i lumte per vete.
  jam totalisht dakort.. do jepja gjithcka ta kisha dhe une ate ftohtesi qe kane ata,po cfar ti besh qe kjo cilesi eshte vetem e meshkujve,sepse nje femer smund te sillet kurre ftohte kur ka ndjenja per dike..

  Sponsored content

  Re: Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:19