FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Te dashurojme prane dritares.

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Te dashurojme prane dritares.

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:16

  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:26

  Oh, Romeo Romeo, perse te jesh ti Romeo?
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:43

  do te na vi ndonje kove uje nga komshiu kur i therret vajzes te dali ne dritare e do na thote me prishet qetesin e une ja m bere qull.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:41

  nuk jua rekomandoj, pse do thoni ju, po ne dimer esht ftohte plevitosesh, kurse ne vere te bie dielli keq ne koke :S:S

  looooooool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by angel on 25.06.08 23:50

  E mire e ke ti!! lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by fefe_metallica on 26.06.08 1:02

  me mir te hyrja sesa te dritarja
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:33

  PO IK DASHURO PO DESHE TE DALESH NE GAZET AHAHAHAH

  Sponsored content

  Re: Te dashurojme prane dritares.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:30