FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Fejese E Detyruar

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Fejese E Detyruar

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:15

  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Fejese E Detyruar

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:27

  Kot fare.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Fejese E Detyruar

  Post by jeta on 06.05.08 23:13

  e detyruar? hap deren iki dhe mos pafsha as detyren as personat qe e bejne..........
  gjeja me kotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fejese E Detyruar

  Post by angel on 07.05.08 21:18

  Ska me keq.Ne shumicen e rasteve mund te jete nje deshtim i vertete.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Fejese E Detyruar

  Post by piccola_stella on 24.05.08 16:10

  kot fare...nuk arrij ta kuptoj se si kto dy njerez rrin bashk...per djalin ndoshta sesht noi veshtirsi e madhe ...se e rendesishme esht qe goca te jet a pa nisur ....(i kerkoi falje gjith femrave perfshir dhe te nenshkruaren per menyren se si e thash po skemi cbejm per kte na do nje pjese) ..per femren do jet e veshtir dhe shum te ket ne krahe nje person qe se do...

  Sponsored content

  Re: Fejese E Detyruar

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:24