FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:09

  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by piccola_stella on 24.05.08 16:18

  me verte ...ke lloj vajze quani te mbar ju cunat e sotem....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 25.05.08 0:30

  nga vet titulli jane me te vertet te mbara....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by angel on 26.05.08 20:41

  Te mbara ne thonjeza e keni fjalen besoj

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:19

  Kjo teme me duket shume ofenduese, nejse
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:49

  mendimi im epr vajzat e mbara ehste mos te provoj te bej seks nen moshen 20 se dod al nga shinat

  Sponsored content

  Re: Mendimi i juaj per Vajzat e Mbara ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.10.18 7:28