FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:05


  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:35

  mooooooooooooos fuuuck hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  pse re celin ndezur e mban ti ne ato momente hahahahahahahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:37

  ik me gjith cel ne ato momente
  forget evertything else

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:40

  he mo el ninjo thuj icik ktyre ti dali turpi, tpostojn edhe te kto temat Razz
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:41

  ca ti bejm kur jan dhe cunat e turpshem ktu...imagjio gocat
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 18:41

  vetem mendjen per te fik cel ske
  hahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:41

  mir kjo po kur jan te turpshem ktu imagjino ne jeten reale te perditshme
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:08

  kur bie lilja telefonit un flas ne tel dhe ktej matan e vazhdoj te bej seks.por ia mbyll gojen partneres se ngjon ai matan telefonit te bertira.
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by A.Bare & G.Kashta on 21.06.08 23:01

  kush po fliste per cunat te turpshem se njifni mire aldo baren ju.
  ai eshte rrit me kto pune.tani seshte ndonje gje e madhe me i ba te dyja periher.
  po tpyten ku je jam ne palester po baj vrap.
  hahahaha
  sidni fare te rreni

  aLbOy90
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 3
  Age : 28
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : futbolli,lojrat me kompjuter
  Humor : Shiko portokallin per humor
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by aLbOy90 on 02.10.08 23:50

  e le ate dhe pergjigjem ntel
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:45

  te jem ne piken e nxeht dhe te bjer telefoni roe...papapap ja q....shkerdhaten e thyj fare e ehdh nga dritarja

  Sponsored content

  Re: Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:57